Vyhrajte nejjemnější vánoční mlsání a dárky s Milkou

Doslova za pár dnů je tu prosinec, všichni společně i s dětmi tak začneme odpočítávat dny do Vánoc. Jak si je jednoduše zpříjemnit? Tradiční adventní kalendář je ten z čokolády. Ta k předvánočnímu času prostě patří. Připravili jsme pro Vaše děti soutěž plnou překvapení. Nadílka od Mikuláše bude bohatá!

Neznáme v redakci snad nikoho, kdo by nemiloval čokoládu. Dobrotu, kterou si můžete dopřát v tomto nepříznivém počasí v práci nebo i doma. Navíc čokoláda může být také skvělým a originálním dárkem pro kolegy v práci, nemyslíte? Letos k Mikulaši nadělte dobrotu od Milky, ta potěší každého.

Milka Santa Dark Milk je dutá figurka vyrobena z hořké čokolády z alpského mléka.
Milka dutá figurka Santa z té nejjemnější mléčné čokolády Milka.

Čokoládové vánoční figurky

Tato klasika k Vánocům neodmyslitelně patří. Potěší všechny, jak děti tak i dospělé. Fialový Milka Santa díky té nejjemnější čokoládě z alpského mléka Vám zpříjemní čekání na Štědrý večer. V letošním roce si navíc můžete nově pochutnat i na variantě Dark milk s extra porcí lahodného kakaa. Dobrou chuť!

 

Adventní kalendář Milka až do Vánoc

Tradice odpočítávání posledních dnů adventu je součástí Vánoc snad ve všech domácnostech. Každodenní připomínku rodinné pohody si připravila také Milka. Děti ve fialovém adventním kalendáři najdou svou oblíbenou nejjemnější čokoládu z alpského mléka, takže při čekání na Štědrý den dostanou každé ráno malý dáreček. 24, 23, 22… A Vánoce jsou tu!

Milka Adventní kalendář obsahuje plněné figurky z z té nejjemnější mléčné čokolády s mléčnou náplní.

Pořádná sněhová nadílka

Stejně tak i k Vánocům patří sníh. Proto je tu Milka čokoláda z alpského mléka ve tvaru sněhových koulí plněná mléčnou náplní s kousky Oreo sušenek. Rodiny s dětmi ho milují a vyvolává v nich spousty hezkých vzpomínek. Objevte sněhové produkty Milka a užijte si oblíbenou mléčnou čokoládu Milka.

and

Milka vánoční soutěž

Milují Vaše děti čokoládu Milku? Máme pro vás vánoční soutěž, ve které můžete vyhrát originální dárkové balíčky. Získat můžete Milka adventní kalendář, čokoládové figurky, vánoční sněhové koule i malé plyšové překvapení. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Ve hře je celkem 10 cen!

Soutěžní otázka

voda a mlékomléko a kávamléko a kakao

Soutěž probíhá od 9.11. - 25.11.2020