(Ukončeno) Vánoční soutěž: Vyhrajte limitovanou edici Yves Rocher za 6000 Kč!

Yves Rocher
- Reklama -

Vánoce jsou za dveřmi, což si uvědomují i v Yves Rocher. Proto pro své zákazníky připravili speciální limitovanou vánoční edici produktů, které kouzelně voní po lesních plodech a bílé vanilce.

Co lze vybrat?

V obou sadách Yves Rocher tvoří základ balzám na rty, tekuté mýdlo na ruce, sprchový gel, krém na ruce, tělové mléko a toaletní voda. Nabídka je tedy široká, takže si můžete udělat radost anebo někomu připravit voňavý vánoční dárek.

V internetovém obchodě a kamenných prodejnách lze zakoupit různé kombinace produktů anebo vybrat jednotlivě ty, které potřebujete.

Zahalte se do lesních plodů

Pokud hledáte přírodní kosmetiku s příjemnou ovocnou vůní, pak jste ji právě našli!  Červená řada má totiž osvěžující vůni lesních plodů.

Peeling pro dokonalou pokožku! Yves Rocher
- Reklama -

 

Kromě již jmenovaných produktů obsahuje tato řada navíc ještě tělový peeling. Používá se 2x až 3x týdně během koupele nebo sprchování, odstraňuje odumřelé buňky a zanechává pokožku příjemně jemnou.

 

Protože i na obalu záleží, mají produkty Yves Rocher vždy poutavé balení. Výjimkou není ani sada s vůní lesních plodů. Yves Rocher

Sladká bílá vanilka

Sladký voňavý zážitek si můžete dopřát se sadou, která voní po bílé vanilce. S lesními plody se skvěle doplňuje a nemusíte se bát produkty z obou řad kombinovat. Jen tak totiž docílíte toho, že se propojí jiskrná svěžest ovoce se sváteční atmosférou, kterou vyvolává vůně vanilkového cukroví.

Dopřejte si jemnou péči, která potěší mysl i pokožku. Yves Rocher

I vanilková řada má kromě základních produktů něco navíc. Tím je tělový balzám, který vás jemně zahalí do své vanilkové vůně, nastolí atmosféru klidu a pohody a blahodárné účinky rostlinných složek pak rozmazlí vaši pokožku a dopřejí jí dokonalou péči.

 

 

Stejně jako ovocná sada i vanilková má originální a velice stylové balení, jaké nelze přehlédnout. Díky tomu se tyto produkty báječně hodí do kosmetických balíčků v průhledné krabičce nebo celofánu.

Z řady, která voní po bílé vanilce, čiší jemnost. Yves Rocher

Voňavá vánoční soutěž: Vyhrajte jeden z pěti dárkových balíčků ještě dnes!

Voňavá vánoční soutěž Yves Rocher

Soutěžní otázka: Kolik produktů z limitované vánoční edice sada obsahuje?


678

[cf7sr-simple-recaptcha]

Soutěží se o 5 vánočních balíčků v celkové hodnotě 6000 Kč. Vyhrává každý 220 email v pořadí se správnou odpovědí.

Soutěž trvá od 5.12. – 19.12.2017.