Vyhrajte kosmetiku, bez které se v prosinci neobejdete

Možná si právě teď lámete hlavu, čím uděláte radost blízkým a přátelům letos na Vánoce! Potěšte sama sebe a udělejte si chvíli pauzu. Připravily jsme pro vás kosmetické produkty, které prostě musíte mít. Uvidíte, že chladná rána i deštivé dny budou hned o něco méně smutné.

Hydratace pro pleť

Luxusní vánoční kazeta SynCare obsahuje omlazující denní a noční krém s kyselinou hyaluronovou plus micelární vodu pro šetrné čištění pleti.

Vánoční kazeta SynCare.

Intenzívní hydrataci a omlazení přináší pleti Syncare denní krém se 100% kyselinou hyaluronovou a vitamíny.

Tento lehký a přitom bohatý výživný krém je vhodný pro všechny typy pleti, která působí unaveně a potřebuje hydratovat a vyhladit.

Kombinace 100 procentní kyseliny hyaluronové, rostlinného skvalanu a vitamínu E propůjčuje krému mimořádné omlazující účinky. Už po několika použitích poznáte rozdíl.  Pleť je hydratovaná a vyhlazená,  kontury obličeje zpevněné a tvář celkově působí mladistvě svěže. Neobsahuje konzervanty ani parfemace a díky tomu je vhodný také pro křehkou citlivou pleť.

Regeneraci pleti zajistí Anti-age noční pleťový krém SynCare s kyselinou hyaluronovou. Intenzivně posiluje, regeneruje a hydratuje pleť během spánku. Vaše pleť je tak ráno svěží a bez známek únavy.

Bohatý noční krém Syncare má lehkou texturu, která předem vylučuje nežádoucí zatížení pleti. Vzhledem  k vysokým schopnostem regenerace je ideálním přípravkem pro noční ošetření pleti včetně citlivé se sklonem k podráždění. Neobsahuje parabeny, konzervanty ani parfemace.

V dárkové kazetě najdete i micelární čistící vodu SynCare, jenž dělá z odlíčení rituál, na který se budete těšit.

Soutěž

Připravili jsme pro vás exkluzivní soutěž, ve které můžete tuto luxusní dárkovou kazetu vyhrát. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Nápovědu najdete na www.syncare.cz.

Soutěžní otázka

199920122017

Gratulujeme výherkyni: Ivana W., Kolín.