Vyhrajte dárkové balíčky od Dr.Oetkera nejen pro velikonoční pečení

V balíčku najdete NOVINKU – Žitný kvásek sušený, pomocí kterého připravíte nejen mazanec, ale i další sladké i slané pečivo. Dále originální utěrku, abyste měli vaše báječné kváskové pečivo do čeho zabalit. A také další oblíbené produkty od Dr.Oetkera, se kterými upečete a nazdobíte nejen vaše velikonoční dobroty.

Upečte si výtečné domácí kváskové pečivo!

Pomocí sušeného žitného kvásku od Dr.Oetkera je to snadné a zvládne ho udělat opravdu každý.

Žitný kvásek Dr. Oetker

Kvásek můžete použít také na přípravu těsta v domácí pekárně.

Pro moderní i tradiční pečení z kváskového těsta. Kvásek obsahuje bakterie mléčného kvašení a tím dodá chlebu i pečivu dokonalou lehce nakyslou kváskovou chuť a vůni. Je vhodný na pečení kváskového chleba a pečiva, ale také na pečení sladkých moučníků například bábovek, mazanců nebo vánoček. Kváskové pečivo vydrží dlouho čerstvé.

Žitný kvásek Dr.Oetker obsahuje pouze rostlinné složky a je to proto certifikovaný VEGAN výrobek.

S Žitným kváskem Dr. Oetker můžete péct dvěma způsoby. Buď k němu přidáte ještě droždí a pečete ihned. Nebo ho můžete oživit a péct pak tradičním způsobem. Musíte ale počítat s tím, že tento proces bude trvat několik dnů.

Návod na oživení kvásku najdete na: www.oetker.cz/kvasek/oziveni-kvasku

Vůni čerstvě upečeného domácího kváskového chleba se Žitným kváskem Dr. Oetker se nic nevyrovná.

Velikonoční soutěž

Připravili jsme pro vás velikonoční soutěž, ve které hrajeme o dárkové balíčky s produkty Dr.Oetker v hodnotě 500 Kč. Ve hře je celkem 5 cen. Odpověď na soutěžní otázku, informace o produktech Dr. Oetker a recepty nejen na kváskové pečení najdete na www.oetker.cz. Na obalu tohoto výrobku najdete recept na domácí kváskový chleba. 

Soutěžní otázka

300400500

Soutěž probíhá od 1.4. - 13.4.2020