FACESTARKrásaVOŇAVÉ VÁNOCE: NA TYHLE DÁRKY MYSLETE JAKO PRVNÍ, POTĚŠÍ A ZAHŘEJÍ TĚLO...

VOŇAVÉ VÁNOCE: NA TYHLE DÁRKY MYSLETE JAKO PRVNÍ, POTĚŠÍ A ZAHŘEJÍ TĚLO I DUŠI!

Právě takovými dárky mohou být oblíbené dámské dárkové kazety Radox. Nejednu dámu jistě potěší některá ze tří variant květinových vůní:

Právě takovými dárky mohou být oblíbené dámské dárkové kazety Radox. Nejednu dámu jistě potěší některá ze tří variant květinových vůní:

Relaxační kosmetická kazeta Radox Relax, to je dokonale sladěný sprchový gel a koupelová pěna s vůní levandule a vodního leknínu, která má uvolňující účinky. Dokáže odplavit stres a po voňavé koupeli či sprše si dámy budou připadat přímo nadpozemsky.

and and

Romantická dárková kazeta Radox Radiant vám přinese výjimečnou koupel s jemnou vůní růží a měsíčku lékařského, která příjemně naladí každou romantickou duši. Ve sprše zase můžete hýčkat své tělo smyslnou vůní magnólie.

Revitalizující dárková kazeta Radox Rejuvenate, to je přímo ďábelsky ohnivá lázeň Radox Muscle Therapy, kterou si můžete vychutnat díky ženšenu a černému pepři –v zimních dnech vás nádherně prohřeje. Sprchový gel Radox Rejuvenate je zase neméně exotickým spojením pomerančových květů a lotosu.

and and

Kromě jemných či divokých exotických květinových vůní nabízí Radox také kosmetickou tašku plnou ovocné svěžesti. Svěží ovocná vůně krémových sprchových gelů Radox Splash a Radox Burst každou ženu příjemně naladí a zanechá pokožku hezky provoněnou. Praktická taštička se také bude skvěle hodit na cesty.

I muži vždy ocení balíčky s kosmetikou. Pánská dárková taška obsahuje dva sprchové gely a šampony 2 v 1, přesně to, co každého muže potěší. Radox Sport s kombinací citronové trávy a mořské soli povzbudí a dodá energii a Radox For Men příjemně překvapí osobitou vůní pro opravdové muže. Praktické balení se hodí i na cesty nebo na sportování.

andand

Z dárkové kazety Radox Invigorate se může radovat hned celá rodina. Najdete v ní osvěžující sprchový gel s výtažky máty a citrusového oleje, který si oblíbí ženy i muži a který pomůže překonat zimní únavu. Květinová koupelová pěna Sleep Easys vůní heřmánku a jasmínu zase příjemně naladí na klidný spánek. K důkladné regeneraci celého těla přispěje koupelová sůl Muscle Soak. Kromě toho kazeta obsahuje milý dárek pro děti – gumovou kačenku do vany, která mění barvu. Užijte si příjemně provoněné Vánoce!

and

Související články