Vlasy dostaly přes zimu pořádnou ránu! Tohle vrátí zpět sílu

ands-of-young-beautiful-caucasian-blonde-woman-weaving-her-hair-on-a-braid-hair-styling-care-concept_B6swjQ51-"/>
Storyblocks

Také svou hřívu teď nepoznáváte? Jsou Vaše vlasy zplihlé, vysušené nebo naopak rychle se mastící? Neztrácejte naději, existují tipy, které Vašim vlasům dodají zpět jejich krásu. 

Pokud se jimi budete řídit, určitě nic nezkazíte – naopak můžete jen získat! Tak směle do toho, na jarní očistu je totiž ten nejvyšší čas…

Rychle se mastící vlasy

Asi Vám nesdělíme nic nového, když se zmíníme o faktu, že čím častěji si vlasy myjete, tím rychleji se vlasy mastí. Hlavu byste si měly mýt maximálně dvakrát týdně, protože čím častěji si vlasy myjete, tím přibývá přirozeného mazu. Další všeobecně známou radou na mastící se vlasy je kefír. Když jej vetřete do vlhkých vlasů, zabalíte na půl hodiny do ručníku a poté omyjete šamponem, mastnota na nějaký čas z vlasů úplně vymizí!

and

Jemné, poškozené a vypadávající vlasy

Na internetových stránkách jsme našli šampon a kondicionér, který je ideální pro všechny, které trápí vypadávání vlasů. Podporuje růst vlasů, vyživuje je od kořínků a přispívá k jejich obnově.

Velkým nepřítelem jsou lupy

Lupy se bohužel nevyhýbají nikomu. Někdo na ně trpí víc, někdo méně, ale naštěstí existuje jednoduché řešení, které Vás tohoto nezmaru nadobro zbaví. Řeč není o žádném předraženém šamponu, ale jablečném octu! Nevěříte? Stačí jedno deci jablečného octa smíchat s litrem vody a vmasírovat do šamponem umytých vlasů. Pozor! Tato kůra se již neoplachuje.

andand