FACESTARKrásaVÍTE, JAK VONÍ LÁSKA? ODDEJTE SE VALENTÝNSKÝM ESENCÍM A OKOŘEŇTE VÁŠ VZTAH!

VÍTE, JAK VONÍ LÁSKA? ODDEJTE SE VALENTÝNSKÝM ESENCÍM A OKOŘEŇTE VÁŠ VZTAH!

Lancome: Tresor In Love

Lancome: Tresor In Love

Lancome Tresor In Love je květinovým pugetem v romantickém balení. Tóny jasmínu, fialky a růže se tu mísí s ovocnými esencemi a výsledný koktejl, okořeněný pepřem a cedrem zahřeje na srdci. Tato elegantní vůně je pro všechny ženy, které si umí vychutnat spontánní romantický okamžik plnými doušky.

Chloe: Love a Love Story

Značka Chloe je špičkovým reprezentantem francouzské parfumérské scény. Soustředí se výhradně na dámské parfémy, jejichž kombinace podporují ženskost a romantickou sofistikovanost.

Půvabná vůně Chloe Love v sobě skrývá kombinaci výjimečných ingrediencí – mandle a vanilka, rýžový prášek, pudr a vonné tóny kosatce a hyacintu. Vůně je lehká, ale zároveň důmyslně propracovaná, takže ji využijete jak na celodenní pobíhání, tak slavnostnější večeři.

Láskou se v Chloe inspirovali i u loňské novinky, vůně Chloé Love Story. Jedná se o svěží dámskou vůní inspirovanou pařížskou romantikou. Čisté tóny na cedrovém základě, obohacené o ovocné esence. Vůně překvapí svojí hravostí, která zaujme i vaše okolí a vy se stanete neodolatelně okouzlující.

Coach: Love

Americká značka, která je známá především díky luxusním koženým kabelkám a kvalitním botám či kabátům, není pozadu ani v představování vůní, které umocní eleganci své nositelky. Vůni Coach Love dominuje především dřevitý základ, na němž jsou vystavěny další esence, jako je svěží zeleň a nasládlý karamel spolu s jasmínem a mandarinkou.

Moschino: I Love Love

Pudrové a smyslně ženské vůně doplňuje také stálice Moschino I Love Love, která se drží mezi nejprodávanějšími vůněmi už pěknou řádku let. Vůně je určena ženě, která je ráda v centru pozornosti, užívá si lásku a miluje pocit být zamilovaná. Citrusové tóny se mísí s květinovými a ovocnými a dohromady tak skládají vůni plnou života. Potěší proto mladé slečny i moderní dámy.

Diesel: Loverdose

Vůně Diesel Loverdose láká ke svádění už svým vzhledem, připomínajícím ampulku nápoje lásky. Srdcový flakon v sobě ukrývá orientálně-vanilkovou vůni vhodnou na všechna roční období. Parfém údajně obsahuje speciální složku, která působí na část mozku odpovědnou za přitažlivost a touhu. Ať už je to pravda, nebo ne, kdo by nechtěl být právě tou ženou, které si muži všimnou, sotva vejde do místnosti?

Všechny parfémy můžete zakoupit na www.parfums.cz

Související články