FACESTARŽivotní stylVÍTE, JAK STRÁVÍTE DOKONALÝ VALENTÝNSKÝ VEČER? VYZKOUŠEJTE JEDEN Z NAŠICH 5 TIPŮ!

VÍTE, JAK STRÁVÍTE DOKONALÝ VALENTÝNSKÝ VEČER? VYZKOUŠEJTE JEDEN Z NAŠICH 5 TIPŮ!

Láska prochází žaludkem

Láska prochází žaludkem

Jistě se mezi vámi najdou praví gurmáni, pro které je jídlo gastronomickým zážitkem a rádi si ho dopřávají ve společnosti svých milovaných. Můžete si proto zajít do příjemné restaurace, kde si vyberete nějaké nevšední menu, které vám rádi na přání doplní zapálenými svíčkami pro navození té správné atmosféry. Pokud chcete něco pestrého, vyzkoušejte restauraci nejlépe takovou, kde se nehovoří česky, budete mít o zábavu postaráno a navíc získáte společný zážitek.

Z vybraných restaurací můžeme doporučit například vyhlášenou CottoCrudo, jejíž šéfkuchař Luca De Astis připravil pro zamilované speciální valentýnské menu. Můžete se těšit na pečené mušle svatého Jakuba s citronovým krémem a červenou řepou, kachní foie gras s krevetami a mandarinkovou marmeládou nebo dušená hovězí líčka s glazírovanou karotkou, meruňkou, badyánem a omáčkou z uzeného čaje. S každým pokrmem budou přítomné dámy obdarovány originální květinou, ze kterých vznikne v průběhu večeře jedinečná kytice. Vychutnejte si atmosféru prodchnutou plameny svíček, příjemnou hudbou a výhledem na Pražský hrad. Je to příslib dokonalé romantiky.

and

Šaty dělají člověka i zamilovaný večer

Nechceme vás nabádat, abyste hned utráceli za velkou večerní róbu nebo smoking. Zkuste jen zapojit trochu kreativity. Vezměte si oblíbené šperky, které máte pro speciální příležitosti. Oblékněte se tak, abyste se cítili sebevědomě a sexy. Vnitřní krása se odráží i v očích a vyzařuje zevnitř. Vašeho milého také může potěšit něžné prádélko, které z ničeho nic rozpoutá i v nudném patronovi gejzír vášně. Kupte si sexy spodní prádlo. Vyzkoušejte novou kolekci značky Reserved, která se skládá ze tří trendů “Harmony“, „Element“ a limitovaného Valentýnského trendu. Naleznete v ní důraz na klasiku a základní barvy jako jsou bílá a černá, ale nechybí zde ani nádech růžové, modré a jiných romantických barev v pastelových odstínech. Kombinaci látek doplňují krajky nebo satén.

and

Odhoďte rutinu

Pokud chcete něco velkého a nemáte hluboko do kapsy, udělejte si výlet do romantické destinace. Podle portálu Letuška.cz sice i nadále zůstává na svátek všech zamilovaných jedničkou Paříž, zdatně jí však konkurují vzdálenější města jako Bangkok, Dubaj, Colombo, Denpasar nebo Male. Zájem naopak klesá o Barcelonu Istanbul, Řím, Lisabon, Madrid či Malagu. Využijte různých valentýnských akcí, díky kterém jsou ceny vybraných letenek do evropských metropolí každoročně nižší až o 30 procent. Velice výhodné jsou nyní lety do Ruska. Překvapte svého milého letenkami a užijte si nevšední cestovatelské zážitky ruku v ruce se svým vyvoleným.

Nenechte se ničím rozptylovat

Vytvořili jste perfektní atmosféru pro romantický večer: večeře při svíčkách, jízda kočárem po parku, sklenka vína u praskajícího ohně v krbu. Nic se nemůže pokazit, řeknete si minutu před tím, než partnerovi zazvoní služební telefon. Sotva ho položí, začne bušit domácí a vymáhat nájemné. Jen co zaplatíte, zavolá babička, která už nemůže uhlídat vaše milé ratolesti. Účelem romantické noci je strávit zvláštní čas s někým, na kom vám záleží, a ne řešit milión a jednu drobnost. Takže naše doporučení zní: vypněte telefon a vychutnejte si valentýnskou noc mimo váš domov. Vyzkoušejte komfort a pohodlí jednoho z pokojů či apartmánů hotelu Four Seasons Prague. Zároveň se můžete nechat hýčkat relaxačními zážitky v hotelovém spa.

and

Trocha adrenalinu neuškodí

Co takhle vyzkoušet něco více adrenalinového?  Například tandemový seskok padákem, tam jsme tělo na tělo nebo si jít zalyžovat a držet se u toho za ruce. Romantický a také trochu adrenalinový může být i let balónem. Pozor: tyto aktivity doporučujeme za světla. Fantazii se meze nekladou. Nezapomeňte, že nakonec není podstatné, co děláme, ale že trávíme čas s tím, koho milujeme. Zkrátka si zamilovaný večer užijte, ať už budete kdekoliv.
 

Související články