FACESTARŽivotní stylVÍTE CO JE EMOČNÍ SLEPOTA? MOŽNÁ TÍM TRPÍTE I VY! PORADÍME VÁM,...

VÍTE CO JE EMOČNÍ SLEPOTA? MOŽNÁ TÍM TRPÍTE I VY! PORADÍME VÁM, JAK S NÍ ZATOČIT

 

 

Už od dětství vás jistě rodiče učili, že emoce sídlí v našem srdci a rozum v naší hlavě. Určitě znáte slovní spojení řídila se svým srdcem nebo rozhodl se rozumem. Vše spojuje vnitřní síla, kterou dokážete vysílat a zároveň je to energie, která vám, pokud budete ovšem chtít, pomůže překonávat cokoliv, co život přinese. Ale ne každému se daří tuto vnitřní energii objevit a dobře ji využít. Většina lidí si v sobě nese různé emoční bloky, které je zásadním způsobem ovlivňují. Jsou různé techniky, které člověk pro získání vnitřní energie využívá. Někdo procházky, hudbu, meditaci, jiný zase cvičení.  

Zkuste epigen terapii

and

 

Podle Moniky Urbanové, terapeutky a autorky tzv. Epigen terapie je možné, aby každý člověk pracoval se svou emoční energií. „Dejme si ruce na srdce, každý přeci známe strach, fobie, úzkost či třeba vinu a křivdu. Epigen terapie je soubor technik, které vycházejí z energetické psychologie, kvantového pojetí emocí a práce s energií, pomáhají lidem právě překonávat tyto negativní emoce. Zbavuje je emoční slepoty, nastoluje rovnováhu a pozitivně mění jejich život.

To, že emoce jsou základem pro spokojený život a zdraví, tvrdí nejen detoxikační specialista MUDr. Josef Jonáš, ale i lékařské i celostátní výzkumy. „Dnes je život hodně stresující, hektický a uspěchaný. Emoce ovlivňují náš život jak pozitivně, tak negativně. Projevují se přímo úměrně v našem organismu formou nemocí. Propojení znalostí například východní medicíny s moderní technologií a sebepoznáním jsou pro změnu epigenetického programu (přenášení emocí) zásadní.“ 

Proč zrovna terapie?

and

„Základem unikátního on-linového tréninku je prostřednictvím 21 výukových videí naučit jakékoliv člověka poznat sebe, vyladit jeho emoce a právě odbourat jeho emoční bloky. Dozví se, jak emoce vznikají, jak mohou zásadním způsobem ovlivnit jeho život či zdraví. Získá praktické rady, jak by měl postupovat a emočně cvičit, aby tyto negativní emoce zvládal, překonal je a pozitivně změnil svůj život,“ vysvětluje Monika Urbanová.

Co se naučíte

 • Otevřené srdce
  Nejdůležitější orgán v našem těle – srdce – pulzující sval, který přináší našemu tělu životadárnou tekutinu. Je to nejen symbol lásky, ale je to také nejsilnější vysílač života. V Epigen terapii objevíte techniky, které vám pomohou otevřít srdce a tím uděláte první krok ke své transformaci.
 • Křivda a vina = požírač energie
  Cítíte se slabí? Nemáte energii cokoliv dělat či pracovat na změně ve svém životě? Nejdůležitější je najít skutečnou příčinu této ztráty energie, vypořádat se s ní a získat ztracenou nebo neobjevenou energii zpět.  
 • Já jsem, aneb zodpověz si tuto otázku…
  Jednoduchá otázka „Kdo jsem?“ je v mnoha případech kamenem úrazu. Dokážeme bravurně zodpovědět, kdo jsou ostatní, ale často máme problém říci něco sami o sobě. Zodpovězení této základní otázky se člověk posouvá mílovými kroky dopředu a velmi rychle napomáhá najít správný směr či životní vizi.
 • Určení směru života
  Motivace, Záměry, Priority, Vize – pokud má člověk jasně nastavené tyto čtyři oblasti a tzv. vyladěné, má udaný jasný směr, proto se mu daří a cítí se ve svém životě spokojený. Nesoulad způsobují často „neznámé“ emoce, které člověku doslova zavírají mysl a oči, aby našel všechny ingredience, které patří do těchto čtyř oblastí. 

Tak co vy na to, našli jste se zde? Pokud ano, neváhejte a zkuste to. Není nic lepšího než vidina lepšího života a spokojenosti. Držíme vám palce!

Související články