FACESTARKulturaVÍME, KTERÉ HVEZDY PŘIJEDOU NA LETOŠNÍ SÁZAVAFEST! UŽ TEĎ SE MŮŽETE TĚŠIT!

VÍME, KTERÉ HVEZDY PŘIJEDOU NA LETOŠNÍ SÁZAVAFEST! UŽ TEĎ SE MŮŽETE TĚŠIT!

Letošní ročník přinese ale kromě známých jmen také svěží várku nových, úspěšných a především mladých českých interpretů.  Pojďme si blíže vybrané muzikanty představit, ať se máte na co těšit!

Letošní ročník přinese ale kromě známých jmen také svěží várku nových, úspěšných a především mladých českých interpretů.  Pojďme si blíže vybrané muzikanty představit, ať se máte na co těšit!

VOXEL

Mladý pop-písničkář Voxel je jedním z největších českých hudebních objevů. Aktuálně slaví velký úspěch se svojí debutovou deskou ALL BOOM! Singl „V naší ulici“ je nyní šestou nejhranější českou písní v rádiích. Voxel je jedním z nejpopulárnějších českých umělců rovněž na facebooku, kde má pres 60 000 fanoušku a na YouTube, kde jeho videa shlédlo přes 6 000 000 uživatelů! V tomto roce Voxel současně obdržel nominaci na objev roku ve zmiňované anketě Český Slavík.

ATMO MUSIC

Atmo Music jsou jedním z nejvýraznějších domácích objevů posledních měsíců. Hned dva singly „Andělé“ a „Polety“ se dostaly mezi často hrané skladby u nás. Deska „Andelé x Démoni“ po vydání ihned atakovala nejvyšší příčky prodejních hitparád. Parádních čísel dosahují též videoklipy na YouTube nebo jednotlivé skladby ve službách nabízejících audio streaming. Během několika měsíců se z neznámé skupiny stala atrakce, což Atmo Music potvrzují i na pódiích, kde duo Odd a Beef doprovází již nastálo populární Jakub Dekan.

LIGHT AND LOVE

Light and Love jsou bez pochyb největším českým hudebním talentem od dob kapely Charlie Straight. Bratrské duo Honza a Lukáš Balcárkovi z Petřkovic u Nového Jičína aktuálně připravuje svoji debutovou desku a do světa vysílá první singl s názvem „Blueberry Sky“, který aktuálně nasazují česká rádia do hitparád a rotací. O této kapele velmi brzy mnoho uslyšíme.

Zmíněné interprety a mnoho dalších si určitě nenechte ujít! Letošní ročník Sázavafestu proběhne v termínu 30. 07. – 01. 08. 2015 a vstupenky již nyní můžete zakoupit v síti Ticketportal

Související články