FACESTARMódaVĚŘÍTE NA HOROSKOPY? PROVĚŘTE, ZDA NA VÁS SEDÍ CHARAKTERISTIKA ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU!

VĚŘÍTE NA HOROSKOPY? PROVĚŘTE, ZDA NA VÁS SEDÍ CHARAKTERISTIKA ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU!

BERAN (21.3. – 20.4.)

BERAN (21.3. – 20.4.)

Beran je prvním znamením zvěrokruhu. Patří mezi ohnivá znamení a je plně pod vlivem mocného Marsu. Z lidí ve znamení Berana vyzařuje vnitřní síla, spontánní energie a pocit sebedůvěry. Beran je bojovné znamení, rád soupeří a měří síly. Bojuje ale vždy čestně a s otevřeným hledím.
Znamení: ohnivé
Vládce znamení: Mars

BÝK (21.4. – 21.5.)

Hlavním a dominantním rysem lidí ve znamení Býka je síla a energie. Nadbytek síly znamená v důsledku tvrdohlavou, neústupnou povahu. Často jdou „přes mrtvoly“. Býk je praktický, řídí se zdravým selským rozumem a s nějakým filosofováním si na něj nikdo nepřijde. Jeho filosofií je radost ze života, radost smyslů a těla.
Znamení: zemské
Vládce znamení: Venuše

KOZOROH (22.12. – 20.1.)

Lidé narození ve znamení Kozoroha patří mezi konzervativní znamení, jsou praktičtí, zdrženliví, vytrvalí a vážní, protože vědí, že blahobyt a pohodlí nepřicházejí bez námahy a vytrvalé práce. Mají silně vyvinutý smysl pro povinnost, který často přehlušuje všechny ostatní city. V povaze Kozorohů je vážnost, opatrnost a přemýšlivost. Přitom jsou ctižádostiví, pilní, trpěliví a zároveň nepodplatitelní.
Znamení: zemské
Vládce znamení: Mars

LEV (23.7. – 22.8.)

Znamení Lva je symbolem vlády a odvahy. Toto znamení se také vyznačuje stabilitou, sebejistotou a otevřeností. Znamení Lva vládne samotné Slunce. Lidé narození v tomto znamení jsou plni tvůrčí síly. Dovedou vymýšlet velké plány, problém však bývá v tom, že jsou mnohdy neuskutečnitelné.
Znamení: ohnivé
Vládce znamení: Slunce

PANNA (23.8. – 22.9.)

Hlavním rysem panny je opatrnost, starostlivost a nezávislost. Tito lidé jsou většinou uzavření, nesmělí, inteligentní a pilní. Na druhou stranu dokáží být ale také kritičtí a velkomyslní. Mají velmi dobrou pozorovací schopnost a odpovědný přístup k životu.
Znamení: zemské
Vládce znamení: Merkur

RAK (22.6. až 22.7.) 

Raci jsou velice emocionální, flegmatičtí, zdrženliví a vytrvalí lidé se silnou vůlí a se smyslem pro zodpovědnost a spolehlivost. Jejich negativní stránkou může být značná náladovost.
Znamení: vodní
Vládce znamení: Měsíc

RYBY (21.2. až 20.3.)

Lidé narození ve znamení Ryb patří mezi mimořádně citlivá znamení. Mají silné vnitřní vnímání a inspiraci. Jsou chytré, skromné a přizpůsobivé.
Znamení: vodní
Vládce znamení: Jupiter, Neptun

STŘELEC (23.11. – 21.12.)

Luk a šíp namířený ke hvězdám nechť jest symbolem touhy a snažení. Mnohdy jest vykládáno jako touha člověka po „božském Stvoření“, tedy po osvícení.
Znamení: ohnivé
Vládce znamení: Jupiter

VÁHY (23.9. – 23.10.)

Váhy jsou symbolem spravedlnosti. Ve znamení Vah se většinou rodí milí a sympatičtí lidé, kteří podvědomě usilují o vnitřní i vnější harmonii. Tito lidé jsou převážně intelektuálně zaměření, s hlubokým citovým životem.
Znamení: vzdušné
Vládce znamení: Venuše

VODNÁŘ (21.1. – 20.2.)

Vodnáři jsou oduševnělí a velmi romantičtí. Je mezi nimi mnoho vynikajících myslitelů, básníků, vynálezců a vědců. Jejich pronikavá intuice vidí dále a hlouběji do budoucnosti. Rádi experimentují. Dokonale dokáží realizovat své myšlenky, které by se na první pohled mohly zdát neuskutečnitelné.
Znamení: vzdušné
Vládce znamení: Saturn, Uran

ŠTÍR (24.10. – 22.11.)

Lidé narození ve znamení Štíra bývají velkými bojovníky. Jsou velmi všímaví, bystří, vše pozorně sledují a před jejich zraky se sotva něco utají nebo ukryje.
Znamení: vodní
Vládce znamení: Mars a Pluto

BLÍŽENCI (22.5. až 21.6.)

Blíženci jsou intelektuálně nadaní, činorodí, komunikativní, příjemní a originální lidé se smyslem pro humor. Všestrannost a zvídavost jsou hlavními rysy tohoto znamení. Mají nejenom bystrý rozum, ale i bystrého ducha. Prokouknou přetvářku, nečestnost a lež. Pro Blížence je charakteristická pružnost a schopnost obratně se přizpůsobit nečekanému vývoji situace.
Znamení: vzdušné
Vládce znamení: Merkur

Chcete při sobě neustále nosit vaše znamení zvěrokruhu nebo byste někomu rádi darovali dárek s jeho znamením? Značka Cruciani C představuje novou exkluzivní linii náramků Zodiac. Dvanáct modelů inspirovaných jednotlivými znameními zvěrokruhu stylově vypráví o osobnostních charakteristikách každého z nás.Fire (Oheň), Air (Vzduch), Earth (Země) a Water (Voda) – je čtveřice náramků, která prozrazuje, ke kterému z elementů patříte a jací tudíž jste. Tento dokonalý doplněk pro každého je důkazem stylu a zasvěceným navíc prozradí, s kým mají tu čest.

and

Související články