FACESTARKrásaVelká vánoční soutěž: Vytvořte si svůj styl od hlavy až k patě

Velká vánoční soutěž: Vytvořte si svůj styl od hlavy až k patě

.<strong>Vánoce se nezadržitelně blíží a s nimi přichází i pořizování vánočních dárků. Nechali jste jejich výběr na poslední chvíli a teď váháte, nebo vám stačí dokoupit už jen pár kousků, ale došly vám nápady? Víme dobře, jak potěšíte svého partnera. Navíc s námi můžete vyhrát a dárky máte pro něj zadarmo. Hodně štěstí.</strong><!–more–>
<h3><strong>Zastřihovač vousů Braun BT3040</strong></h3>
Pro muže, pro něhož jsou vousy jeho největší pýchou, je zastřihovač vousů BT3040 od Braun jako stvořený. S tímto pomocníkem získáte přesnou délku, precizní kontury a rovnoměrné zastřižení – základní předpoklady pro skvělý vzhled. Dva snímatelné nástavce poskytují možnost nastavení 39 délek od 1 do 20 mm a v kombinaci s funkcí PrecisionDial a extrémně ostrými břity z nerezové oceli vás bez tahání či vytrhování dostanou zpět na vrchol.

and<img class="wp-image-26299 size-wcbig" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2019/01/4-Braun-beard-trimmer-bt3040-lifestyle-1-800×800.jpg" alt="" width="696" height="696"> S tímto pomocníkem získáte přesnou délku, precizní kontury a rovnoměrné zastřižení – základní předpoklady pro skvělý vzhled.

Délku lze nastavovat v postupných krocích po 0,5 mm, přístroj si bez problémů poradí i s dlouhými odolnými vousy. Uvidíte sama, že tento dárek pro úpravu vousů vašeho partnera dostane.

and<img class="wp-image-26312 size-wcbig" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2018/12/Image-1-800×608.jpg" alt="" width="696" height="529"> Dokonalá přesnost pro 100% kontrolu nad vaším stylem díky zastřihovači vousů Braun BT3040.
<h3><strong>Péče o tělo Braun Kit (MGK 3980) </strong></h3>
<strong>Braun představuje zastřihovač MGK 3980, jenž</strong> obsahuje v podstatě vše, co jen muž  potřebuje k <strong>holení</strong> či <strong>zastřihování</strong>. Základem je přístroj samotný, tedy ergonomicky tvarovaný<strong> akumulátorový strojek</strong>, který dokáže na jedno nabití pracovat velmi úctyhodných 60 minut, což je opravdu dostatek času i na precizní zastřihování či tvorbu náročnějších účesů.

and<img class="wp-image-26305 size-medium" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2019/01/41759912-300×300.jpg" alt="" width="300" height="300"> Základem je přístroj samotný, tedy ergonomicky tvarovaný akumulátorový strojek, který dokáže na jedno nabití pracovat velmi úctyhodných 60 minut.

Potěší také kompletně <strong>vodotěsná konstrukce</strong>, díky níž lze zastřihovač používat nejen „na sucho“, ale i třeba ve sprše. 

Nejrůznějšího příslušenství je v balení opravdu hodně, potěší i šikovný <strong>organizér</strong>.

V balení najdete řadu nástavců umožňujících zastřihování v rozsahu 0,5 mm až 2,1 cm, nástavec na odstraňování chloupků v nose či uších, <strong>precizní zastřihovač</strong>, <strong>planžetový nástavec</strong> na holení, a dokonce i kvalitní klasickou žiletku<strong> Gilette Fusion ProGlide FlexBall pro </strong>špatně dostupná místa.
<h3><strong>Velká Vánoční Soutěž</strong></h3>
<strong>Připravili jsme pro vás exkluzivní dárky pro vašeho partnera od společnosti Braun pro perfektní oholení, zastřižení i styling. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. </strong>

[contact-form-7 id="26309" title="Vánoce soutěž Braun"].

Související články