FACESTARSoutěžeVánoční soutěž: Vyhrajte cestovní zavazadlo, jenž drží s vámi krok

Vánoční soutěž: Vyhrajte cestovní zavazadlo, jenž drží s vámi krok

Už se nemůžete dočkat až příští rok vyrazíte na dovolenou? Dobře se na to připravte! Ať už se chystáte jen na prodloužený víkend, nebo poletíte do teplých krajů na několik týdnů, poradíme vám, do čeho si zabalit. A co víc, v naší vánoční soutěži můžete vyhrát exkluzivně stylový kufr Thule. Držíme palce.

Vyrazte na cesty stylově a s elegancí. Kufr Thule Revolve Global Carry-on spinner TRGC122 v černém provedení vám poskytne naprosto vše, co u osobního zavazadla vyžadujete.

Vnitřní prostoro velikosti 33 litrů je dostačující pro vaše nejnutnější cestovní věci. Kufr má tvrdou skořepinu, která je mimořádně vhodným řešením pro velkou odolnost proti poškrábání či rozbití. Nemusíte si tak dělat starosti z roztržení kufru a poškození věcí. Toto lehké, stylové a nárazuvzdorné zavazadlo je vyrobeno v Evropě ze 100% polykarbonátu.

Na cesty s Thule Revolve

Odolná a spolehlivá kolekce Thule Revolve je navržena pro život na cestách nabízí skořepinové příruční zavazadla a zavazadla k odbavení pro ostřílené profesionály na pracovních cestách. Bez ohledu na to, zda nastupujete na rychlovlak nebo na mezinárodní let, tato kolekce vám pomůže dostat se do vaší další destinace opravdu stylově.

Lehké, stylové a nárazuvzdorné zavazadlo obsahuje vnitřní chrániče rohů, pevný rám a vyztužený přední díl pro větší ochranu a je vyrobeno z odolného polykarbonátu.

Velká vánoční soutěž

Připravili jsme pro vás exkluzivní vánoční soutěž, ve které můžete vyhrát stylové cestovní zavazadlo Thule Revolve. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Jdeme nato!

[contact-form-7 id=“29220″ title=“Vánocni soutez Thule Revolve“]

Související články