Velká vánoční soutěž: Užijte si hudbu bez drátů pro běh i do posilovny

Kvalitní zvuk, dlouhou výdrž i bez drátů, to všechno dnes nabídnou kvalitní pecky do uší. Vybrat si můžete z dostupných modelů kolem tisíce korun, ti náročnější si rádi připlatí nejen za kvalitnější zvuk, ale i za aktivní potlačení okolního hluku. Připravili jsme pro vás exkluzivní vánoční soutěž, ve které můžete vyhrát a užít si hudbu na cestách i v posilovně nebo při běhu.

Sportovní sluchátka Jabra Elite Sport v sobě kombinují perfektní ergonomii, odolnou konstrukci a špičkovou zvukovou kvalitu s výrazným podáním basů. Sluchátka jsou vybavena čtyřmi mikrofony, které zajistí vynikající zvuk i během volání a díky redukci okolního hluku budete vždy perfektně slyšet bez ohledu na prostředí, ve kterém se zrovna nacházíte.

Svoboda poslechu

Díky bezdrátové technologii si vychutnáte opravdovou svobodu při poslechu hudby a to i při fyzické zátěži. Už žádné zamotané kabely, sluchátka snadno propojíte přes rozhraní Bluetooth s vašim mobilním zařízením vybaveným systémem Android nebo Apple iOS. Vestavěná baterie umožní poslechu hudby po dobu až 3 hodiny na jedno nabití.

Pecková sluchátka Jabra Elite Sport snadno přizpůsobíte vašemu uchu a po jejich uchycení drží pevně na svém místě i při rychlých pohybech. Jedinečný styl nošení vám umožňuje používat jedno sluchátko nebo obě.

Jedinečný styl nošení vám umožňuje používat jedno sluchátko nebo obě.

Díky voděodolné konstrukci jim neublíží ani stékající pot, což je garantováno poskytnutím omezené 3leté záruky proti poškození vlivem potu (po registraci produktu).

Analýza tělesné kondice

Mobilní aplikace Jabra Sport Life se stane vašim tréninkovým partnerem, který vám pomocí hlasových pokynů pomůže sledovat cílovou rychlost, zónu tepové frekvence nebo počítat opakování při kruhovém tréninku. Pomocí aplikace můžete snadno plánovat, sledovat naměřené hodnoty v reálném čase, nebo vyhodnocovat svou výkonnost. Podívejte se na ukázku zde na videu.

Senzor srdečního tepu

Tato sluchátka jsou vybavena vestavěným senzorem tepové frekvence, který s vysokou přesností změří váš tep. Stačí nasadit sluchátka a pomocí mobilní aplikace můžete ihned monitorovat vaši kondici a podle naměřených hodnot upravovat intenzitu aktivity.

Velká Vánoční Soutěž

Připravili jsme pro vás exkluzivní vánoční soutěž, ve které hrajeme o dvě dárková balení Jabra Elite Sport. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku.

Soutěžní otázka

Jabra Sport LifeJabra Pulse TrackJabra Life