FACESTARSoutěžeVelká vánoční soutěž: Mějte zdravý a čistý chrup každý den. Stojí to...

Velká vánoční soutěž: Mějte zdravý a čistý chrup každý den. Stojí to zato

.<strong>Čištění zubů možná máme už odmala spojené s něčím, co se musí a co nás jen a jen zdržuje. Pokroky se ale dějí i v péči o ústní dutinu a čištění zubů je tak nejen efektivnější, ale bude vás také bavit! Zubní lékaři se shodnou, že elektrické kartáčky čistí lépe než kartáčky manuální. Víte, ale jaké různé vychytávky nabízejí a jaký dárek udělá tu největší radost?</strong><!–more–>

Máte také snahu si zuby pořádně vydrhnout ve víře, že tak odstraníte nežádoucí zabarvení a zuby také lépe vyčistíte? Tímto zářivého úsměvu nedocílíte, naopak si můžete přivodit nepříjemnosti, jako jsou poškozená sklovina nebo ustupování dásní. Vybírejte si proto kartáčky, které se postarají i o vaše dásně.

Nejnovější technologii na ochranu dásní představuje technologie Gum Guard. V kombinaci se správným používáním zubního kartáčku se tak nemusíte bát odřených a odhalených krčků. Tato technologie vás upozorní, jakmile budete na zuby a dásně vyvíjet přílišný tlak, ať už v podobě zpomalení pohybu hlavice kartáčku nebo změnou zabarvení kartáčku. Navíc dokáže odhalit problémy s dásněmi, které bychom jinak třeba ani nepocítili. O zuby i dásně tak bude postaráno jako od profesionála!

and<img class="wp-image-26243 size-wcbig" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2018/12/Oral-B_Tri_tipy_pro_zdravy_a_krasny_usmev_4_web-800×800.png" alt="" width="696" height="696"> V kombinaci se správným používáním zubního kartáčku se tak nemusíte bát odřených a odhalených krčků.

Máte ve svém okolí nějakou kamarádku nebo třeba maminku či sestru, která by měla ráda zuby jako perličky, ale nechce se vzdát kávy nebo červeného vína? Případně by ocenila režim na citlivé zuby?

Ty nejmodernější elektrické kartáčky dokáží zajistit péči na míru všem potřebám! Například <a href="https://www.electroworld.cz/oral-b-genius-10000-p-zubni-kartacek">kartáček Oral-B Genius 10000</a>, navržený exkluzivně pro ženy v romantické barvě Orchid Purple nabízí <strong>6 čisticích režimů</strong>. Navíc <strong>díky kulaté kartáčové hlavě</strong> dokáže vyčistit i hůře přístupná místa, jako jsou třeba stoličky.

and<img class="wp-image-26246 size-wcbig" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2018/12/Oral-B_Proc_venovat_peci_vyberu_kartacku_6-800×800.jpg" alt="" width="696" height="696"> Díky kulaté kartáčové hlavě dokáže vyčistit i hůře přístupná místa, jako jsou třeba stoličky.

Zároveň je možné si vybrat speciální <strong>hlavy </strong><strong>na bělení zubů</strong> nebo třeba <strong>jemné hlavy na citlivé zuby a dásně</strong>. Díky unikátní <strong>3D technologii čištění</strong> jsou navíc zuby <strong>již po prvním použití viditelně hladší a bělejší</strong>!

Nejen na cestách pak jistě potěší <strong>designové pouzdro</strong>, které dokáže nabít třeba i smartphone. Zejména dámy si pak rády vyladí kartáček podle svého, že?  Některé kartáčky mají zabudovaný <strong>vícebarevný 360° světelný systém</strong> s možností individuálního nastavení. Je možné vybírat mezi 12 různými barvami a přizpůsobit je třeba podle nálady nebo outfitu. Čištění zubů se tak stává ještě příjemnějším zážitkem!

and<img class="wp-image-26241 size-wcbig" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2018/12/Oral-B_Genialni_darek_Genius_Orchid_Purple_1-1-800×800.png" alt="" width="696" height="696"> Nejen na cestách pak jistě potěší designové pouzdro, které dokáže nabít třeba i smartphone.
<h3><strong>Velká Vánoční Soutěž</strong></h3>
<strong>Chtěli byste nový elektrický zubní kartáček Oral-B Genius 10000 v exkluzivní fialové barvě? Máme ho tu pro vás úplně zdarma. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. </strong>

[contact-form-7 id="26239" title="soutěž Oral B"].

Související články