Soutěž ukončena! Velká vánoční soutěž: Buďte chytří a ulovte si nový telefon Huawei

Huawei Y5 díky režimu Eye Comfort filtruje velkou část modrého světla, čímž snižuje namáhání očí.

Telefon střední třídy Huawei Y5 Vám nabídne kvalitní zpracování spolu s několika inovativními prvky. Jedním z nich je obličejový senzor, který nejen, že odemykání smartphonu zrychlí, ale také posílí jeho zabezpečení. Připravili jsme pro vás exkluzivní soutěž, ve které můžete tento chytrý telefon vyhrát.

Hnacím motorem procesů i aplikací je v případě telefonu Huawei Y5 Prime čtyřjádrový procesor Mediatek MT6739 a 2GB RAM. Interní paměť navíc umožňuje rozšíření paměťovou kartou nikoliv v hybridním, ale v samostatném slotu: díky tomu využijete plný potenciál funkce Dual SIM.

Úhlopříčka 5,45″ není jediným parametrem, který v souvislosti s displejem u telefonu zaujme. Plusové body připisujeme za rozlišení 1 440 × 720 px, citlivost 295 PPI nebo podporu multidotykových gest. Příjemný multitasking navíc obrazovka umožňuje díky možnosti rozdělení na dvě samostatné části.

Baterie s kapacitou 3 020 mAh a technologií Power Saving vám zaručí až 62 hodin nepřetržitého poslechu hudby anebo 13 hodin sledování videí. 

Pohodlnější odemykání telefonu zajistí snímač obličeje, integrovaný do předního fotoaparátu. Přístup ke smartphonu bude díky němu výrazně rychlejší a zároveň bezpečnější

Fotky jako profík

K focení nabídne Huawei Y5 8Mpx a 5Mpx senzor s LED bleskem. Silnou stránkou fotovýbavy je vysoká světelnost a také fakt, že kromě fotek s ní zachytíte i videa ve Full HD rozlišení. Přední senzor má navíc jednu extra vychytávku: funkci přirozeného světla. Díky ní zachytíte selfie v lepší kvalitě, než konkurenční telefony s fotoaparáty stejné konfigurace.

Velká Vánoční Soutěž

Máme pro vás exkluzivní příležitost vyhrát v naší vánoční soutěži zmíněný model Huawei Y5 v elegantní modré barvě. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. 

Soutěžní otázka

jedním prstemotočením telefonutří prstů

 

Gratulujeme a výhru posíláme: Tereza P., Jičín.