Velká vánoční soutěž: Buď aktivní celý rok a užij si šťastné a červené

Sháníte sluchátka, která nebudou bránit vašemu aktivnímu životnímu stylu? Nebudou padat z uší a otravovat vás zbytečnými kabely? Představujeme Jabra Elite 65t Active, jenž jsou ideální nejen pro sportovce. Nabídnou perfektní zvuk, dokonale sedí v uších a mají velmi slušnou výdrž baterie. A navíc je můžete mít zadarmo!

Sluchátka jsou vybavena bezdrátovou technologií Bluetooth dodávající vynikající kvalitu zvuku v úsporném provedení. Jednoduše tak spárujete telefon se sluchátky a užijete si pohodlí bezdrátového přenosu s telefonem. Už vám nikdy nebudou překážet zbytečné dráty nejen při sportu.

Výdrž na baterii

Celých 5 hodin vám poslouší v aktivním režimu a navíc v nabíjecím pouzdře se doba prodlužuje o dalších 10 hodin. Pokud plánujete jít ven trénovat, dejte je na nabíječku jen na 15 minut. Tato doba vám zajistí výdrž baterie až na 1,5 hodiny.

Pro sportovce

Tyto pecky mají několik praktických vlastností, jež užijí především sportovci. Disponují certifikací IP56, takže se s nimi nemusíte bát prachu, vody ani vlastního potu. Integrovaný snímač pohybu vám umožní sledovat kondici a výkonnost. V aplikaci si také pomocí ekvalizéru nastavíte hudbu tak, aby vás motivovala k lepším výkonům.

Podívejte se na video, jak jednoduché je ovládání sluchátek.

Využíváte rádi Siri či Google Assistant? Pak vás Jabra Elite 65t Active potěší rychlým přístupem k nim, i když máte telefon v tašce nebo v kapse. Aniž byste se museli dotknout telefonu, jste připojeni k textovým zprávám, telefonním hovorům či e-mailu.

Proč Jabra Elite 65t Active?

Díky certifikaci IP56 se nemusíte bát prachu, vody ani vlastního potu.
  • Jsou lehká.
  • Mají křišťálově čistý zvuk.
  • Připojení přes moderní Bluetooth verze 5 je bezproblémové.
  • Zvládají i spolupráci s Siri či Google Assistant.
  • Mají IP56 a snímač pohybu.

Velká Vánoční Soutěž

Připravili jsme pro vás exkluzivní vánoční soutěž, ve které můžete tyto sluchátka velmi snadno v elegantní červené barvě získat. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí.

Soutěžní otázka

7 g10 g12,3 g