FACESTARBydleníVÁNOČNÍ TRENDY SE KAŽDÝ ROK MĚNÍ! JAKÉ JSOU TY PRO LETOŠNÍ ADVENT?

VÁNOČNÍ TRENDY SE KAŽDÝ ROK MĚNÍ! JAKÉ JSOU TY PRO LETOŠNÍ ADVENT?

and

Není to jen o ozdobách na stromeček!

and

Je jasné, že všichni lpíme na tom, aby byl náš stromeček co možná nejvíce sladěný většinou do dvou barev, které k sobě skvěle pasují. Jedná se většinou o kombinaci modré a stříbrné či červené a zlaté. Pozor ale na to, že podle posledních trendů by se ve vánoční atmosféře neměl nést jen vyloženě vánoční stromeček, ale i dekorace celého bytu. Pokud si potrpíme na poslední výstřelky módy, pak jsme si pro Vás připravily tipy od Petry Kolaříkové, brandmanažerky francouzské značky Blacheporte!

O co je letos největší zájem?

„Letos zaznamenáváme již od října zvýšený zájem o vánoční zboží v jemných pudrových barvách, především bílé, perleťové, béžové, růžové a zlaté.“ Nostalgický glamour styl připomíná „staré dobré časy“ a vyznačuje se leskem a elegancí. Kromě již zmíněných typických barev jsou pro něj charakteristické také luxusní ozdobné prvky jako třpytivé pajetky, flitry, perly a broušené kamínky. Letošní Vánoce nám ozdobí také jemné motivy křídel ať již andělských nebo ptačích.

Jaké ozdoby si do domácnosti letos nakoupit?

and

Určitě by ve Vaší domácnosti neměla chybět světelná girlanda na vnitřní použití, která povýší Váš stůl, stromek, zábradlí na schodech či strop úplně na jinou úroveň. 20 LED světélek napájí na 3 tužkové baterie. Délka: cca 140 cm, cena 279 Kč.

Lehkost a elegance

and

Nádherná lehká organza s obšitým lemem pro stylové vánoční vyzdobení Vašeho bytu či domu. Použít se dá na dekoraci štědrovečerního stolu. Materiál 100% polyester, délka role 9 m, šířka 36 cm, cena 249 Kč.

Jemné světélkování

and

Krásný svíticí napron s 20 bílými LED světélky pracuje na 2 tužkové baterie. Materiál: stříbřitý polyester, rozměry cca 200 x 33 cm, cena 449 Kč. Využít se dá na stůl nebo jako osvětlení obývací stěny.

Pro romantické duše

and

Nádherná girlanda složená z 10 květin (o průměru cca 6 cm) prosvětlených optickými vlákny jemně rozzáří Vaší slavnostní tabuli. Pracuje na 2 tužkové baterie. Délka 150 cm, cena 199 Kč.

Ptačí třpyt

and

Rozkošní třpytiví ptáčci opatření klipsem, pomocí kterého je snadno připevníte na stromek, nábytek, poličku nebo ubrousky svých hostů. Materiál plast s kovovým klipsem, rozměry cca 9x 3,5 x 6 cm, cena za 3 ks 199 Kč.

Závěsní holoubci

and

Sada holoubků, které můžete zavěsit na vánoční stromek Zdobené pajetkami, stužkou a zlatavým zvonečkem. Materiál bílý třpytivý plast, cena za 5 ks 469 Kč.

Související články