Vánoční soutěž: Zapomeňte na suchou pokožku a vyhrajte dárkové balíčky CeraVe

and watching at camera. holding a white cup of tee"/>

A je to tady! zima, vítr, extrémní teploty, přetopené místnosti. Co tedy dělat, aby pokožka obličeje ani těla netrpěla, nevysušovala se, nesvědila? Odpovědí je správně zvolená kosmetika. 

V zimních měsících nezapomínejte na hydratační krém, který vytvoří na pleti ochrannou bariéru a dodá jí vláhu a to nejen pro suchou pleť. Vybírejte kosmetiku s mastnější texturou, zejména různé masti a výživné pleťové krémy obsahující zinek, vitamin E a skvalen, kyselinu salicylovou.

Cold Cream

Používejte krémy s obsahem lipidů, urey i ceramidů. V současnosti je velký výběr speciálních zimních krémů, kterým se říká Cold Cream, které jsou vyvinuté do zimního období a pokožku dobře chrání od vnějších vlivů prostředí jako je vítr, mráz či sníh.

Zjemňující hydratační krém

Krém pro zjemnění a vyhlazení pokožky s obsahem 3 esenciálních ceramidů, ureou, LHA a kyselinou salicylovou hydratuje a exfoliuje suchou, drsnou pokožku a pomáhá obnovit ochrannou kožní bariéru. Postupné uvolňování pro celodenní hydrataci. Bez parfému, nekomedogenní, hypoalergenní.

Jemně čistí a zjemňuje pokožku, aniž by narušil ochrannou kožní bariéru.

Čistící gel

Pro zjemnění pokožky s obsahem 3 esenciálních ceramidů, kyselinou salicylovou a kyselinou hyaluronovou jemně čistí a exfoliuje suchou, drsnou pokožku, aniž by došlo k narušení ochranné kožní bariéry. Pomáhá exfoliovat vyhlazovat pokožku. Bez parfému, nekomedogenní, hypoalergenní.

Jemně čistí a zjemňuje pokožku, aniž by narušil ochrannou kožní bariéru.

Čisticí pěnivý gel CeraVe Foaming Cleanser speciálně vyvinutý pro normální až mastnou pleť odstraní nadbytečnou mastnotu a nečistoty z povrchu pleti, aniž by narušoval její přirozenou ochrannou bariéru.

and

Šetrné odlíčení bez iritace pleti? Potřebujete čisticí emulzi CeraVe Hydrating Cleanser s hydratačním účinkem, jenž efektivně odstraní make-up a nečistoty z tváře a dekoltu, aniž by narušovala přirozenou bariéru a vlhkost pleti. Lehká krémová textura zanechá pleť zcela čistou a hydratovanou.

and

94% OKAMŽITÉ ZVÝŠENÍ HYDRATACE

32% KLINICKÉ ZLEPŠENÍ VYHLAZENÍ POKOŽKY

Vánoční soutěž

Trápí vás suchá a popraskaná pokožka, nebo ještě scháníte dárky na poslední chvíli? Máme pro vás exkluzivní dárkové balíčky kosmetiky právě pro vás CeraVe. Stačí s právně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí.

Soutěžní otázka

359

Gratulujeme výhercům: Jiřina S., Brno, Eliška H., Zlín, Jana D., Hranice.