Vánoční soutěž: Vykouzlete si božskou hřívu i v zimě. Víme, jak na to

Vlnité vlasy nikdy nevyjdou z módy. Můžete použít natáčky, ale pokud potřebujete kudrny hned, vždy vás zachrání žehlička a také vysoušeč vlasů. Máme pro vás exkluzivní příležitost získat tyto novinky od italské značky Bellissima a to v naší vánoční soutěži, stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí.

Bellissima My Pro Steam B28 100, černá

Zkroťte své neposlušné prameny a vytvořte si účes, za kterým se ostatní budou jen otáčet. Představujeme ideálního pomocníka pro majitelky suchých a krepatějících se vlasů, které obvykle mají s úpravou vlasů potíže.

Speciální parní technologie

Ta totiž při špatném počasí zachovává optimální rovnováhu vlasu, jelikož vlasy nejsou schopny absorbovat vlhkost. Díky parní technologii nedochází k nafouknutí vlasu a zabrání se zacuchání a krepatění. Působením páry docílíme dlouhotrvajícího efektu a vlasy jsou krásně hebké. Účinek páry, kterou vypouští otvory desky usnadňuje roztažení vlasových vláken a zároveň chrání vlasy před tepelným šokem.

Díky zaoblenému designu si můžete vytvořit účes rovný jako hřebíky, nebo vsadit na romantické vlnky.

3 teploty

Vybrat si můžete v závislosti na typu vašich vlasů (170 °C, 200 °C nebo 230 °C). Na požadovanou teplotu se přitom nahřeje během okamžiku.

Dokonalé klouzání pramenů

Keramické obložení destiček zajišťuje dokonalou kluznost pramenů a rychlou tvorbu účesu. Komfortní obsluhu rovněž usnadňuje kabel otočný o 360°.

Bellissima 11665 MY PRO CERAMIC P5 3800 

Profesionální vysoušeč vlasů Imetec My Pro Ceramic zajistí nejlepší péči vašim vlasům. Zabudovaný ionizátor pomáhá udržovat přirozenou vlhkost vlasů a zabraňuje tak přesoušení a stárnutí vlasů. Přehledné ovládací prvky umožňují volit ze čtveřice rychlostí a stejného počtu teplot, což zaručuje profesionální výsledky.

Keramika v hlavní roli

Tento vysoušeč vlasů My Pro Ceramic je vybaven keramickou technologií, která respektuje, chrání a hydratuje vlasy při sušení. Když se keramické články zahřívají, vyzařují infračervené teplo, které v kombinaci s působením ionizátoru zabraňují stárnutí a vysoušení vlasům.

Vysoušeč vlasů Bellissima je vhodný pro všechny typy vlasů, ale především dosahuje vynikajících výsledků u krepatějících se suchých a křehkých vlasů.

V balení najdete profesionální keramický difuzér, keramický koncentrátor a úzký koncentrátor. Hydratované a zdravé vlasy vypadají mnohem lépe, nelámou se, lépe drží lesk a působí větším objemem.

Vánoční soutěž

Ještě stále nemáte dárky na Vánoce, zapojte se s námi do soutěže, ve které můžete tyto pomocníky získat. Ve hře jsou dvě ceny. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Nápovědu najdete na mypro.bellissima.com/cz/.

Soutěžní otázka

až 50 tahůaž 100 tahůaž 200 tahů