FACESTARKrásaVánoční soutěž: Vyhrajte oboustranou žehličku a mějte vlasy snů

Vánoční soutěž: Vyhrajte oboustranou žehličku a mějte vlasy snů

V naší vánoční soutěži dnes můžete vyhrát originální oboustrannou žehličku na vlasy Bellissima Beach Wave GT20 100. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí.

Oboustranná žehlička na vlasy 2v1

S žehličkou na natáčení vlasů Bellissima Beach Wave GT20 100 během chvilky vytvoříte úžasné vlny s přírodním plážovým efektem. Díky unikátnímu otočnému systému můžete vybírat ze 2 typů okouzlujících vln. Je jen na vás, zda dáte přednost drobným a definovaným vlnkám, nebo měkkým přírodním vlnám v elegantním retro stylu. S Beach Wave je úprava účesu navíc velmi snadná, rychlá a maximálně šetrná.

Vykouzlete drobné vlnky i objemné vlny

Díky oboustranné konstrukci s dvojím profilem snadno vytvoříte stejnoměrné úzké nebo široké vlny jediným pohybem. Pomocí dvou tlačítek na boční straně žehličky navíc můžete snadno přecházet od jednoho stylu k druhému. Beach Wave je vhodná pro všechny typy polodlouhých a dlouhých vlasů, kterým během chvilky dodá jedinečný a působivý vzhled.

Maximálně šetrná a bezpečná

Elektronická regulace teploty (160 °C – 200 °C) ve 3 krocích, rovnoměrné rozložení tepla a keramický povrch žehlících ploch zajišťují maximální šetrnost k vašim vlasům. Pro pohodlnou a hlavně bezpečnou manipulaci je žehlička vybavena chladným hrotem, který zamezí náhodnému popálení a otočným kabelem s délkou 1,8 m.

Podívejte se na video, jak snadné je vytvořit styling na vánoční párty.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=4Y2YCniqPvY&feature=emb_title

Vánoční soutěž

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

Související články