FACESTARReceptyVánoční soutěž: Vyhrajte malý zázrak kuchyně, tyčový mixér

Vánoční soutěž: Vyhrajte malý zázrak kuchyně, tyčový mixér

Právě dnes můžete v naší vánoční soutěži vyhrát pomocníka do kuchyně tyčový mixér Tefal. Kuchyňské roboty a mixéry jsou spotřebiče, které by vám měly usnadňovat život nevěříte?

Tyčový mixér je něco jako takový zázrak v kuchyni. Bez větších problémů zvládne mixované nápoje, pyré, drcený led nebo ořechy, naseká bylinky nebo za pár minut připraví šlehačku. Jeho největší předností je ale pohotovost. Většina tyčových mixérů má univerzální hlavici, se kterou zvládnete všechno přímo v hrnci, kde daný pokrm připravujete. Je to ideální pomocník pro rychlé a nekomplikované vaření.

Chefkuchař v jednom

Tyčový mixér Tefal HB656868 Quickchef vám nabídne optimální výkon s minimální námahou. Během chvilky připravíte nejrůznější pokrmy díky vysoce výkonnému 1000 W motoru. Celé mixování budete mít pod úplnou kontrolou, o kterou se postará 20 rychlosti, které nastavíte snadno bez vypnutí mixéru s podsvícením.

Komfortní používání zajistí neklouzavá rukojeť a ochrana proti vystříknutí. Jednotlivé díly se dají snadno mýt v myčce. V balení najdete také odměrnou nádobu o objemu 800 ml, sekáček s 500 ml nádobou pro lehké sekání nejrůznějších ingrediencí a metličku na bezpracné šlehání.

Vánoční soutěž

Připravili jsme pro vás vánoční soutěž, ve které můžete vyhrát tyčový mixér Tefal HB656868 Quickchef. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí.

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

Související články