FACESTARKrásaVánoční soutěž: Vyhrajte luxusní kosmetiku VICHY pro zralou pleť

Vánoční soutěž: Vyhrajte luxusní kosmetiku VICHY pro zralou pleť

Mezi pravidelné rituály nás žen patří používání tělových mlék a krémů. A to bez ohledu na to, jestli jsou venku mrazy. Hledáte ideální krém proti vráskám a pro zralou pleť? Jak naše pleť stárne, mění se také její potřeby. Jak si tedy vybrat ten pravý?

Nejdříve bychom se měli odrazit od typu naší pleti. Sušší pokožka vyžaduje speciální přípravky, které pleť vyživují a chrání před dalším vysoušením. Zato mastnější pleť si žádá krémy s lehčí texturou, která pleť nezatěžuje a neucpává póry.

Bez hydratace to nepůjde

Pokud je vaše pleť ve špatné kondici a dehydratovaná, působí zbytečně starší, než ve skutečnosti je. V tomto případě dbejte na její dostatečnou hydrataci, až už se jedná o mladou mastnější pleť nebo zralou pokožku. Pomocí hydratačních přípravků a dostatečného pití vody bude vaše pleť bude působit mladším a svěžím dojmem.

S přibývajícím věkem se vrásky začínají hlásit o slovo. Také tomu nepřispívá fakt, že ve vyšším věku v horní vrstvě pokožky proudí méně krve, takže pleť není tak zářivá jako v mládí. Moderní kosmetické výrobky dokážou vyhladit již vzniklé vrásky. Díky pravidelné péči těmito přípravky budete vypadat o deset let mladší. Kvalitní antiagingová péče obsahuje koktejl aktivních látek jako jsou peptidy, kyselina hyaluronová, antioxidanty a vitamíny, které účinně zabraňují předčasnému stárnutí.

Vraťte pleti jas

Liftactiv Supreme je péče pro všechny ženy, které chtějí celkovou péči proti vráskám – včetně těch hlubokých. První celodenní lifting od Vichy pro nepřetržitou korekci vrásek a zpevnění pleti pro mladší vzhled okamžitě, po celý den, den po dni.

zdroj: VICHY

Neovadiol Compensating Complex je pokroková remodelační péče pro zralou pleť. Pro ženy v období menopauzy, které chtějí zmírnit dopad menopauzy a chtějí, aby jejich pleť vypadala svěžejší a mladistvější.

zdroj: VICHY

Prozářený pohled

Zajistěte si každodenní dávku síly pro prozářený pohled. Posilující a vyplňující Vichy Minéral 89 Hyaluron-Booster Eyes účinně hydratuje, vyhlazuje a rozjasňuje pleť očního okolí. Jeho minimalistické složení, které tvoří pouhých 12 ingrediencí, navíc zaručuje maximální toleranci

Vánoční soutěž

Stále ještě nemáte všechny vánoční dárky? Máme pro vás vánoční soutěž, ve které můžete vyhrát exkluzivní kosmetiku VICHY. Rozdáváme dárkové balíčky, kde najdete tu nejlepší péči o pleť. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí.

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

Gratulujeme výhercům: Ivana T., Rosice, Eva S., Domažlice, Lucie G., Hradec Králové, Alena D., Blansko.

Související články