FACESTARReceptyVánoční soutěž: Vyhrajte horkovzdušnou fritézu pod stromeček

Vánoční soutěž: Vyhrajte horkovzdušnou fritézu pod stromeček

Dnes můžete vyhrát horkovzdušnou fritézu německé značky Severin v elegantní černé barvě. Na podzim je čas začít pečovat o své zdraví. Cestou jsou čerstvé vitaminy a vyvážená strava a to téměř bez tuku. K vyladění jídelníčku vám velmi dobře pomůže šikovný domácí pomocník.

Pokud hledáte šikovného pomocníka, který vám pomůže připravit lahodné hranolky, bramboráčky či jiné smažené pochutiny i celé kuře zdravěji, tak určitě oceníte horkovzdušný fritovací hrnec Severin FR 2445.

Vybírejte očima

Již na první pohled vás zaujme svým moderním provedením, které se skvěle hodí do každé kuchyně. Plášť je vyrobený z broušené nerezové oceli v černé barvě, která je zárukou dlouhé životnosti, a především propůjčuje tomuto pomocníkovi honosnější vzhled. V tomto chytrém pomocníkovi se snoubí jak moderní vzhled, tak neuvěřitelné schopnosti.

Jeho objem díky XXL košíku činní 5 litrů, takže vám poskytne dostatek prostoru pro přípravu pokrmu a díky výkonu 2000 W a nastavitelnému termostatu až do 200 °C, nebudete muset dlouho čekat. Intuitivní ovládání pouhým dotykem s automatickými programy pro dosažení optimálních výsledků na hranolky, maso, kuřecí maso, krevety, zeleninu, ryby, slaninu, na pečení sladkých koláčů, muffinů.
Praktická funkce paměti pro všechny automatické programy – individuálně uložitelné nastavení teploty a času. LED dotykový displej zajišťuje rychlý a snadný provoz.

Vánoční soutěž

Připravili jsme pro vás vánoční soutěž, ve které můžete vyhrát exkluzivně horkovzdušnou fritézu německé značky Severin FR 2445. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Tak na zdravé Vánoce. 

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

Související články