FACESTARKrásaVánoční soutěž: Vychytaný pomocník pro úpravu vousů pro muže

Vánoční soutěž: Vychytaný pomocník pro úpravu vousů pro muže

Máme pro vás tip na vánoční dárek pro vašeho partnera a zároveň šanci vyhrát pro ně originální dárek. Líbí se vám, když váš muž má huňatý porost na tváři nebo máte ráda tváře jako holátko. Věřte, že vousy jsou pro muže symbol, kterým vyjadřuje svůj styl, osobnost a rozpoložení. 

Trend pěstovat si pořádné vousy k nám dorazil z Ameriky v podobě Lumbersexuála, muže svým zjevem připomínající dřevorubce. Takový moderní zálesák, který má vousy a flanelovou košili a na zádech batoh a ruce nese Macbook. Někteří muži tomuto trendu propadli, jiní si své vousy zastřihávají.

Pokud váš partner své vousy minimalizuje na strniště, je většinou bezstarostný pohodář, který se svým vzhledem moc nepáře. Dávejte pozor, aby však i takovým způsobem nepřistupoval ke stavu domácnosti. Prostě na pohodu.

zdroj: Rowenta

Máte doma muže, který si pěstuje afro kolem pusy? Těšte se na pohodové večery ve dvou k tomu skleničku vína a oblíbená kniha.

Holí si váš partner všechno kromě spodní čelisti? Tak je to čistokrevný rebel, rád jde proti davu a je třeskutě sexy. Ale ne všechno trvá věčně.

Muž, ktrý má smysl pro detail hledejte podle tzv. kozí bradky. V tomto případě nemusíte slevovat ze svých nároků, tenhle typ muže jim bude přesně odpovídat.

Tři v jednom

S všestranným zastřihovačem Rowenta Forever Sharp 3v1 snadno a precizně zastřihnete, vytvarujete či oholíte vousy jediným tahem. Nerezové samoostřící čepele, které není potřeba vyměňovat, poskytnou mimořádně efektivní úpravu vousů pro dokonalý vzhled a styling.

Díky ergonomickému voděodolnému designu a nízké hmotnosti je používání strojku maximálně pohodlné. Součástí balení jsou 3 hřebenové nástavce s délkou zastřižení na 1, 3 a 5 mm, které se postarají o bezproblémovou úpravu vousů všech délek. Vestavěný Li-ion akumulátor se pyšní bezkonkurenční výdrží 120 minut a disponuje funkcí rychlého dobíjení.

Podívejte na video, jak snadné je používat zastřihovač vousů.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=yKePudAYCcA&feature=emb_title

Vánoční soutěž

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

Související články