Vánoční soutěž: Udělejte si místo v botníku, vyhrajte dárkové karty Deichmann

achiv Deichmann

Zima je tady a vy ještě nemáte vhodnou obuv? Nenechte si ujít naše skvělé tipy na kozačky i zateplené boty, které rozhodně ještě do jara stihnete unosit. V naší vánoční soutěži navíc hrajte o dárkové karty Deichmann, se kterou můžete jednoduše vyrazit na nákupy.

Nová kolekce přináší pestrou paletu stylů, které jsou odvážné a trendy, jako jsou nápadné chunky tenisky, robustní zimní obuv, westernový styl nebo párty modely na vysokém podpatku. Motto nové kolekce zní „Follow your style“ („Následuj svůj styl“) a obsahuje designové modely, které podtrhnou individuální osobnost a vyzařují jedinečnost.

V sezóně podzim/zima patří pozornost podpatkům a jejich různým podobám, které dodají každému modelu jedinečný charakter. Významnou roli hrají také výrazné materiály, jako je lesklý lak, imitace krokodýlí a hadí kůže nebo aplikace z nýtů a přezek. Trendy je šněrovací obuv, mokasíny do špičky nebo kotníková obuv. O dokonalý efekt se vedle tlumených tónů postarají také neonové detaily a zářivé barvy jako červená a žlutá.

andand

 

 

 

Kotníková obuv: proměnlivá a stylová

Také kotníková obuv má v této sezóně mnoho různých podob. Obuv typu Chelsea na blokovém podpatku, v šedém, béžovém nebo černém lakovaném vzhledu, případně v nápadně žluté barvě, působí robustním dojmem. Šik vzhled dodávají modely do špičky na středně vysokém podpatku v zářivě červené barvě.

Obuv typu Chelsea na blokovém podpatku v nápadně žluté barvě, působí robustním dojmem. Foto archiv Deichmann

Jednu z hlavních rolí hraje na podzim a v zimě kotníková obuv na nízkém podpatku (tzv. kitten heel) se zvířecím vzorem v lakovaném vzhledu, kterou lze kombinovat na mnoho způsobů.

andand

 

 

 

 

 

Ani letos nesmí chybět obuv v kovbojském stylu. Na výběr jsou modely v imitaci krokodýlí kůže, s ozdobami nebo klasické v jednoduchém designu a černé barvě. Obzvlášť stylová je tato obuv ve výšce po kotníky. Obuv v motorkářském stylu zdobí nýty a přezky.

Obuv v motorkářském stylu zdobí nýty a přezky. Foto archiv Deichmann

Velkým trendem této sezóny je kotníková šněrovací obuv. Ať už zvolíte pestré imitace krokodýlí kůže, vysoké platformy, nebo lesklý lak, nemůžete šlápnout vedle. Na podzim a počátkem zimy bude skvělým módním doplňkem šněrovací obuv, která se bude nosit v klasické černé, pastelově růžové, hluboce modré nebo zářivě červené barvě.

Trendem této sezóny je kotníková šněrovací obuv. Foto archiv Deichmann

Mokasíny a šněrovací obuv nezbytnost

Novou, inovativní a designově atraktivní podobu získaly pro sezónu podzim/zima mokasíny a šněrovací polobotky. Nejvíc nepřehlédnutelné budou mokasíny do špičky s velkými přezkami, lakovaným vzhledem nebo imitací hadí kůže. Nové modely šněrovacích polobotek se představí s detaily v rockovém stylu, jako jsou nýty a silné podešve.

Modely se širokými očky působí příjemně retro. Foto archiv Deichmann

Kozačky: elegantní a stylové

Nová sezóna přináší pestrou nabídku kozaček s nejrůznějšími variantami podpatků a proměnlivou výškou holeně.

Vybrat si můžete od elegantních kozaček nad kolena v klasické černé barvě přes nepřehlédnutelné modely s leopardím vzorem na vysokém podpatku až po kozačky s červeně kolorovanou imitací krokodýlí kůže s holení sahající ke kolenům. Jejich design doplňují detaily v podobě šněrování, přezek a nýtů.

Podpatky jsou super, a umíte-li na nich chodit, rozhodně patří i ke kozačkám. Ale pohrajte si s nimi trochu. Foto archiv Deichmann

Vánoční soutěž

V naší vánoční soutěži můžete vyhrát dárkové karty za 3000 Kč. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Nápovědu najdete na www.deichmann.cz.

Soutěžní otázka

?

193220082013