Vánoční soutěž: Tyhle dárky u dětí letos zabodují. Vyhrajte je

Vánoce se nezadržitelně blíží, a pokud máte doma děti, jistě jste již téma dárky doma probírali. Pořád nevíte, co letos koupit? Podívejte se na naše tři tipy a zapojte se do naší vánoční soutěže!

Máme pro vás inspiraci na dárky pro děti, u nichž je to přece jen o něco jednodušší než u puberťáků – máte větší šanci trefit se do vkusu a podstupujete menší riziko otrávených pohledů a úsečných poděkování.

Kamarádka liška

Pro děti od 6 měsíců, je tu liška, jenž dokáže zaměstnat všechny smysly vašeho miminka. Hračka zajistí děťátku množství hudební zábavy jak pro hru v sedě, při hraní, plazení i kdykoli jindy. Sedící děti si zamilují možnost kdykoliv objevovat jemňoučkou tvář jejich kamarádky lišky nebo její hebký plyšový ocásek. Mačkáním tlačítek roztočí lišku za doprovodu hudby a zvuků.

Mačkáním tlačítek roztočí lišku za doprovodu hudby a zvuků.

Jak vaše děťátko roste, otočte předním kolečkem pro změnu režimu a sledujte, jak liška dělá kotrmelce (dokonce i na koberci!) a tím povzbuzuje vaše děťátko, aby ji následovalo. Jen pojď za mnou maličké! Barevná světýlka, zábavná hudba a měkké textury pomáhají rozvíjet zrakové, sluchové a hmatové smysly, zatímco se vaše děťátko skvěle baví. Uvidíte, jak budou nadšené.

Obří tyranosaurus T-Rex

Ale ne! Ve městě řádí hrozivý T-Rex. Troufnete si postavit se této nečekané výzvě? Použijte svá autíčka Hot Wheels® a zachraňte město! V tomto strhujícím herním setu na kluky čeká jedno autíčko Hot Wheels®, aby se mohli ihned pustit do akce!

Set City T-Rex skutečně prověří chlapecké řidičské schopnosti.

Set City T-Rex skutečně prověří chlapecké řidičské schopnosti. Závodní dráha Hot Wheels T-Rex udělá radost každému malému hochovi od 5 let. Město tyranizuje obrovský a děsivý tyranosaurus Rex.

Chůvou v akci

Role chůvy si může doma vyzkoušet každá princezna a to společně s panenkou Barbie® Skipper™. Na mladé slečny čeká spousta zábavy při hlídání a péči o děti. Neváhejte a vyzkoušejte si toto povolání plné zodpovědnosti, ale také radosti a zábavy s Barbie®.

Sesbírejte všechny panenky a doplňky z této kolekce a zažijte ještě více dobrodružství a nových výzev!

Velká vánoční soutěž

Připravili jsme pro vás vánoční soutěž, ve které můžete naše hračky vyhrát. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a dárek pro vaše děti může být váš. Přejeme hodně štěstí!

Soutěžní otázka

451