FACESTARMódaVánoční soutěž: teplé boty na letošní zimu jsou s kožešinou

Vánoční soutěž: teplé boty na letošní zimu jsou s kožešinou

Jaké boty na zimu? Aby vám v nich bylo opravdu teplo, ale zároveň aby vypadaly dobře? Vsaďte letos na ty s kožešinou! A máte opravdu z čeho vybírat. Na podpatku i bez, sportovní i elegantní, do města i do lesa na procházky.

Ať už zimní dovolenou na horách prokládáte vysokohorskými túrami nebo jen procházkou po městě, kvalitní boty jsou nutností! Dřív jsme byly zvyklé, že paráda šla stranou, a raději jsme daly přednost teplu a pohodlí. Bylo na čase, aby se konečně všechno spojilo dohromady. Vybírat teď můžete z různých modelů, ve kterých byste rozhodně neudělala ostudu ani v Aspenu.
Na vycházku po zasněžené vesničce nebo postávání pod sjezdovkou jsou jako stvořené takzvané moon boots, které jsou velmi lehké, hřejivé a především odolné proti vodě. Na delší procházku jsou zase ideální semišové farmářky, které se díky jejich stvořitelce, značce Timberland, staly naprostým hitem několika posledních sezón. Kromě typické hořčicové barvy je aktuálně pořídíte i černé, růžové, modré, vínové a třeba fialové.

Související články