Vánoční soutěž: Šroubujeme a měříme, tyhle dárky potěší kutily i kutilky

Alespoň minimum nářadí potřebujete vlastnit v každé domácnosti, abyste byli schopni zvládnout nenadálé havarijní situace. Nebudete snad na každou poruchu volat opraváře nebo hodinového manžela. Věřte, že nářadí může být také ideálním vánočním dárkem a to právě v naší vánoční soutěži.

Každý občas potřebuje něco přišroubovat, dotáhnout, zacvaknout, naměřit nebo přeštípnout. V tomto případě nemá cenu kupovat profi nářadí, spíš nějakou hobby sadu, která poslouží v širokém spektru úkonů. Takový set se může hodit i mladým párům, které si pořizují první společné bydlení a ani jeden nemá vlastní nářadí. Někdo tu komodu a skříň musí sešroubovat.

Problémem velkých sad v kufřících je, že neobsahují dost šroubováků. Většinou tam tam je jeden plochý a jeden křížový. Když si vezmete jen spektrum vrutů pro křížový šroubovák, pro nejobvyklejší rozměry jsou potřeba minimálně tři velikosti. Stejně to platí i pro ploché šroubováky. Při montování vodiče je zapotřebí úzký šroubovák, na utažení nábytku zase širší se silnější hlavou.

V sadě nářadí by neměly chybět kombinačky i štípací kleště vhodné pro elektrikářské práce a kleště s dlouhými čelistmi a oblým profilem. Svinovací metr, vodní váha, kladívko.

Vše v jednom setu

Snad každý z nás má doma sadu šroubovacích bitů, které se sice tváří jako naprosto univerzální nástroj pro upnutí do rukojeti nebo šroubovací vrtačky. V tomto případě vašemu kutilovi udělá radost 73dílná kombinovaná sada pochromovaných bitů a mikro bitů od české společnosti NAREX. V sadě najdete také šroubováky a speciální nástavce pro každodenní široké využití v běžné i precizní odborné praxi, např. IT, elektro, telekomunikaci atd.

Sada profesionálních šroubovacích nástavců NAREX.

Pro ženy kutilky

Hledáte stylové vybavení, se kterým bude práce zábava? Právě pro dámy byla navržena speciální sada nářadí pro ženy, které vám umožní nejen dotáhnout uvolněné šrouby, ale třeba vyměřit i přimontovat poličku.
Růžové nářadí pro ženy vás hned na úvod překvapí ergonomickými plastovými úchytkami, které byly vytvořeny převážně pro ženskou ruku. Zaujme vás i nízká hmotnost nářadí a moderní a funkční vzhled. Navíc už nebudete muset volat s každou maličkostí opraváře.
Třetí generace dnes již legendárního dámského ručního nářadí potěší každou „kutilku“, která se nebojí žádné těžké práce. Nyní ve stylové a elegantní kabele s praktickou náplní obsahuje celkem 141 ks rozličného nářadí a pomocného materiálu, který se vám bude určitě hodit.
Balení obsahuje
2× jemný šroubovák
30× šroubovací bit C6.3
4× šroubovák
8× inbusový klíč
dlouhé špičaté kleště
držák bitů
kladivo
kombinované kleště
nůžky
pomocný materiál
svinovací metr
vodováha
vysunovací nůž
Velká 141-dílná dámská sada nářadí Narex, balená ve stylové brašně v růžové barvě.

Velká vánoční soutěž

Připravili jsme pro vás exkluzivní vánoční soutěž, ve které můžete dárkové sety pro muže i pro ženy vyhrát. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Nápovědu najdete na www.narex.cz.

Soutěžní otázka

?

122198214