FACESTARKulturaVÁNOČNÍ PŘEKVAPENI: POD STROMEČEK NADĚLTE KULTURU I SPORT NAJEDNOU!

VÁNOČNÍ PŘEKVAPENI: POD STROMEČEK NADĚLTE KULTURU I SPORT NAJEDNOU!

Kromě těchto zážitků můžete svým blízkým udělat radost také originálními dárky. Jaké dárky to v letošním roce jsou?

Kromě těchto zážitků můžete svým blízkým udělat radost také originálními dárky. Jaké dárky to v letošním roce jsou?

Vánoční předplatné do divadel ABC a Rokoko

Předplatné do divadel na 4 nebo 8 vstupů ocení každý milovník divadla. Obdarovaný si bude moci libovolně zvolit titul i datum představení s navíc může získat vstupenky na velmi oblíbená představení Shirley Valentine a Pan Kaplan má třídu rád. Můžou si vstupenky totiž koupit již o dva dny dříve, než je běžný termín předprodeje. Darovat můžete i dárkový poukaz na dvě vstupenky na libovolné představení obou divadel. K předplatnému navíc získaáte poukaz na kosmetické ošetření pleti v hodnotě 500 Kč a poukázku na nákup do Tesco Stores za 200 Kč (záleží na typu předplatného).

and and

Balíček vyrovnaného manželství

Co se pod tímto názvem skrývá? Opravdu originální možnostzískat také vstupenky na fotbal. Když koupíte Dárkový poukaz do 1. cenové zóny, můžete na pokladně zažádat o poukaz,který vyměníte za dvě vstupenky na vybrané zápasy AC Sparta Praha. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Dárkové poukazy na Herecké kurzy pro neherce a Dámskou jízdu v

and

and

Divadle Rokoko

Darovat můžete i netradiční zážitek. Pro každého, kdo chce blíže poznat divadlo a hereckou profesi, pořádají Městská divadla pražská Herecké kurzy pro neherce – jednodenní workshopy plné her a zábavy zaměřené na poznání základních principů fungování divadla, rozvoj komunikačních dovedností a týmové spolupráce. Součástí kurzu je i návštěva divadelního představení a následné posezení a debata s herci v divadelním klubu. Pro dámy všech věkových kategorií je připraven poukaz na Dámskou jízdu v Divadle Rokoko: večer se zajímavým doprovodným programem sestaveným tak, aby si jej ženy pořádněužily. 

Související články