Valentýnská nabídka Huawei: Sleva 30% na telefony, sluchátka i hodinky

Již dnes 1. února můžete nakoupit chytré dárky u Huawei se slevou až 30 %. Výrazně nižší ceny najdou zájemci u nejnovějších sluchátek s aktivním potlačením hluku okolí FreeBuds Pro, chytrých hodinek WATCH GT 2 i mobilní vlajkové lodi značky Huawei, krále všech fotomobilů Mate 40 Pro. Valentýnská akce společnosti Huawei probíhá u vybraných partnerů. Od 4. února pak vypukne také na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz).

Ať už je pro vás Den svatého Valentýna pouhou záminkou pro nákup dárků, nebo tento krásný svátek skutečně slavíte, společnost Huawei je tady, aby vám s tím pomohla. Od 1. do 14. února můžete vybírat z celého portfolia výrazně zlevněných výrobků od populárních domácích routerů, přes chytré hodinky a sluchátka až po nejvyšší řadu telefonů a tabletů. Běžné internetové ceny se snížily až o 30 %. Kompletní nabídku všech partnerů valentýnské akce nazvané „Nejlepší je být spolu“ najdete zde.

Prvotřídní sluchátka a král fotomobilů

Užitečným dárkem, který potěší nejen náročné hudební fanynky a fanoušky, ale i často telefonující manažerky a manažery, jsou FreeBuds Pro. Bezdrátová sluchátka oceněná v mnoha nezávislých testech poskytují nejen nerušený poslech, ale poslouží i jako dokonale odhlučněné handsfree pro telefonování i na těch nejrušnějších místech. Díky aktivnímu systému potlačení hluku okolí totiž odfiltrují lomoz vysavače i té nejrušnější dopravní křižovatky. FreeBuds Pro koupíte v rámci akce za 3 499 Kč (běžná cena 4 399 Kč).

Na telefonování, sledování filmů i hraní her se skvěle hodí špičkový telefon P Smart 2021, který bude k mání za 4 499 Kč (běžně za 5 499 Kč). Svou lásku pak můžete obdarovat i nejlepším fotomobilem (v nezávislém testu DxOMark jej najdete na první příčce), modelem Mate 40 Pro. Ten bude v prodeji za 27 999 Kč.

Online výuka s šikovným tabletem

V době koronavirové pandemie vaši blízcí jistě ocení i tablet, se kterým se lze jednoduše připojit například k online výuce nebo webovým seminářům. Exkluzivně pouze na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz) seženete od 4. února za 12 999 Kč osvědčený tablet MatePad Pro se 128GB pamětí. V uvedené ceně k němu navíc dostanete i stylus (M Pencil) pro pohodlné ruční psaní i kreslení a klávesnici, která zároveň slouží jako bezpečnostní obal přístroje. Běžná cena samotného tabletu bez příslušenství je přitom 15 990 Kč.

Nejvzácnějším darem je pochopitelně zdraví. To sice bohužel nikomu věnovat nedokážeme, ale chytré hodinky WACTH GT 2 nebo třeba WATCH FIT jej obdarovanému pomohou alespoň ohlídat. Oba modely monitorují například kvalitu spánku a úroveň stresu, stejně tak jsou skvělými průvodci prakticky pro jakoukoliv sportovní aktivitu. Navíc umí měřit i okysličení krve (SPO2) a samozřejmě srdeční tep. Jako valentýnský dárek WATCH GT 2 pořídíte za 3 399 Kč (místo obvyklých 4 899 Kč), WATCH FIT pak vyjdou na 1 999 Kč (běžná cena 2 499 Kč).

Kompletní nabídku valentýnské akce od zlevněných routerů AX3 a AX3 Pro až po ucelenou řadu populárních MateBooků a přehled všech partnerů najdete na této adrese.  

and

Než začnete nakupovat, je dobré vědět

Valentýnská nabídka společnosti Huawei probíhá od 1. 2. do 14. 2. u partnerů Alza.cz, CZC.cz, Smarty.cz, Planeo, Datart, Mall.cz, OKAY, Quadrio a HUAWEI EXPERIENCE STORE. Od 4. 2. se přidá také HUAWEI STORE (huawei.cz). Slevy dosahují až 30 %. Kompletní přehled valentýnské akce u všech partnerů najdete na tomto odkazu.