FACESTARKrásaV TOMTO SYCHRAVÉM POČASÍ POTŘEBUJE VAŠE TĚLO ZVLÁŠTNÍ PÉČI!

V TOMTO SYCHRAVÉM POČASÍ POTŘEBUJE VAŠE TĚLO ZVLÁŠTNÍ PÉČI!

 

Používejte vhodný krém!

 

Jeden čas se tradovalo, že používat v zimě hydratační krémy je naprostým tabu a to proto, že způsobují zamrzání vody v pleti a její následné popraskání. To je ale naprostá hloupost! Velmi šetrně působí přírodní oleje, které dokážou pleť okamžitě zklidnit a přitom mají dlouhodobý efekt. Citlivá pleť má sklony k vysoušení, a proto je zapotřebí myslet také na její výživu a současně hydrataci a je opravdu úplně jedno jestli je léto nebo zima. Výběr vhodného krému je na Vás – nás ale nejvíce oslovilo Syncare zklidňující sérum s výtažkem z heřmánku, které přináší dlouhodobou úlevu citlivé pleti. Obsahuje panenský meruňkový olej, obohacený o silici meduňky a bisabolol pro okamžité zklidnění. Je k dostání v každé lékárně za 434 Kč a určitě splní všechny Vaše požadavky!

Nezanedbávejte své ruce!

 

Mnozí z nás si dávají záležet na dostatečné péči o svou pleť, ale zapomínají na část těla, která trpí ze všeho nejvíce – jsou to překvapivě ruce! Ty mají totiž pod tíhou zimy tendenci se vysušovat a praskat. Pokud již k takovému postižení rukou dojde, je nejvyšší čas sáhnout po kvalitní a hlavně účinné ochraně! Tu poskytuje například Atoderm krém na ruce značky Bioderma, která je sama o sobě zárukou kvality. Výživný regenerační krém na ruce rychle zklidňuje suchou a poškozenou pokožku rukou náchylnou k dermatologickým problémům jako je suchost nebo podráždění. V zimě jistě všichni oceníme i fakt, že nelepí, proto si může dát ruce po aplikace hned do rukavic.

Hlavní chybou je nedostatečný pitný režim!

and

Chladné počasí nás logicky nenutí doplňovat tekutiny, proto většina populace zapomíná dodržovat pitný režim. Tím trpí hlavně naše pokožka, která se samovolně dehydratuje. Pokud se chcete zahřát, určitě sáhněte po čaji nebo teplém džusu. Co bychom za žádnou cenu nedoporučovali je zavodňovat se kávou, protože ta Vám vykoná spíše opičí službu a tělo bude stejně žíznit. Dbejte proto i v zimě na dostatečný přísun vody a uvidíte, že změna přijde téměř okamžitě a Vaše pokožka Vám bude vděčná!

Kiss me!

Rtěnka nebo lesk na rty je nepostradatelností každé ženy, přesto by to chtělo v zimě používat i tzv. podklad. Ten by měl být ve formě balzámu na rty nebo olejíčku určenému k použití na rty. Tím zabráníte tomu, aby Vám rty popraskaly, pálily Vás nebo se na nich utvořil opar. Kůže na rtech je velmi tenká a nemá mazové žlázy, proto potřebuje Vaši péči a hlavně v zimě pomoc v podobě právě balzámu nebo olejíčku. Tím se ale samozřejmě nevylučuje následné nanesení rtěnky v oblíbeném osdstínu.

Související články