Užijte si léto! Vyhrajte piknikový koš plný zdravých produktů od Penamu

Chystáte se na piknik v parku nebo hledáte inspiraci, co sbalit na malou svačinku na výlet nebo snídani? Připravili jsme pro vás letní soutěž, ve které můžete vyhrát zdravé a chutné pečivo od společnosti Penam. Zbývá už jen vybrat místo a vyrazit!

Nastartujte správně svůj organismus!

Díky obsahu slunečnicových semínek, žitných vloček a vlákniny skvěle chutná a prospěje vašemu trávení.

Hledáte celozrnný chléb s vysokým obsahem vlákniny a bez konzervantů? Zkuste žitno-slunečnicový celozrnný chléb z řady Fit den, značky Penam, který bude pro vás tou správnou volbou. Díky obsahu slunečnicových semínek, žitných vloček a vlákniny nejen skvěle chutná, ale také prospěje vašemu trávení.  

and

 

 

 

Na svačinu na výlet

Nezapomínejte na svačinky – budete se cítit lépe. Je to jako s autem, kdo nedotankuje benzín, nejede. Vyzkoušejte ke svačině Celozrnný žitný chléb z řady Fit den. Kromě žitné celozrnné mouky obsahuje vysoký podíl vlákniny a určitě si na něm pochutnáte.

Špalda navíc

Celozrnný chléb špaldový je bohatý na vlákninu, najdete v něm i semínka slunečnice a překvapí Vás svou přirozeně oříškovou chutí.

Co je vlastně špalda? Špalda je velmi starý druh rozpadavé pšenice a pěstuje se v mnoha zemích světa. V průběhu 19. století její obliba poněkud poklesla, ale nyní se vrací do našich jídelníčků jako zdravé jídlo. Byla pěstována v Evropě již před 8000 lety, pěstovali ji Egypťané, Keltové i Germáni. Pokud zpracujete celé zrno špaldy, tak získáte tu nejcennější mouku, která je zdrojem vlákniny a obsahuje spoustu cenných minerálů a vitamínů.

Sáhněte po celozrnném chlebu z řady Penam Fit den ze špaldové mouky, která je zdrojem vlákniny, obsahuje řadu cenných minerálů a vitaminů.

Rychlovka na snídani i k večeři

Toustís jsou hit, který má ve světě mnoho jmen (například v Anglii ho najdete pod názvem English muffin) a různě dlouhou tradici, ale jedno mají společné: všude je miluji pro skvělé snídaně, svačiny nebo grilování. Jsou totiž úžasně praktické a okamžitě povolí uzdu vaší fantazii. 

Penam Toustís světlé

Toustís jsou již naříznuté, udrží skvěle šťávu a jsou stvořeny pro opékání (topinkovač, grill, kontaktní grill, pánev, trouba). 

Penam Toustís tmavé

Letní soutěž o koš plný pečiva!

Stačí odpovědět na soutěžní otázku a my vylosujeme ze správných odpovědí 5 výherců. Nápovědu najdete na www.penam.cz

Soutěžní otázka

E, CB,DE,B 1 (Thiamin)

Soutěž probíhá od 27.8. - 10.9.2020