FACESTARŽivotní stylUsnadněte si žehlení: Jde to bez prkna ale s napařovačem

Usnadněte si žehlení: Jde to bez prkna ale s napařovačem

Taky patříte mezi ty, kteří se ráno na poslední chvíli rozhodnou vzít si na sebe jiné kalhoty nebo sukni, než jste plánovala, ale jsou celé zmačkané? V takové situaci je dobré mít po ruce napařovač oděvů.

Teď a tady

V okamžiku, kdy potřebujete žehlit „teď a tady“, nastává ideální chvíle vzít do ruky napařovač. Napařovače oděvů jednoduše a rychle pečují o oblečení. Mohou být vždy po ruce, v mnoha případech dokonce úplně nahradí žehličku. Pokud zrovna nežehlíte velké kusy, jako je povlečení či ručníky. Navíc se mění materiály, z nichž je oblečení, a hodně z nich je nemačkavých nebo se nemusí žehlit. Pára zbaví látku i případných bakterií a roztočů.

Intenzivní proud z napařovače dokáže z textilu vyhnat ale i zápach či ho osvěžit. To se vám může hodit v případě, že vám oblečení načichlo kouřem, ale nechce se vám ho zbytečně prát.

zdroj: Philips

U napařovačů oceníte i to, že mohou být stále po ruce, můžete je brát s sebou na cesty, protože v kufru zaberou minimum místa, a oblečení zvelebí rovnou na ramínku. Potěší i to, že je můžete použít i na citlivé jemné materiály, ale i ty silné a nepoddajné. Vertikální žehlení je skvělé na košile, saka, sukně, šaty, blůzy a podobně. Protože napařujete, tedy pára vniká do látky a napíná ji, nehrozí vznik nežádoucích skladů či blýskavých míst.

S párou raz-dva

Při výběru nezapomeňte zjistit i délku přívodního kabelu, oceníte bezpečnostní vypínání a jistě i technologie, které pomohou s případným vodním kamenem. U ručních přístrojů je vždy lepší vzít si je do ruky a vyzkoušet, jak se s nimi manipuluje.

Ruční napařovač oděvů Philips vám svým kompaktním ergonomickým designem zaručí jednoduché a rychlé použití. Oblečení můžete nechat viset na ramínku, záhyby z něj zmizí působením horké páry 24 g/min během chvilky a hodí se pro všechny typy látek.

Rychlé zahřátí

Pokud potřebujete vyžehlit závěsy nebo jiné tuhé látky, použijte kartáčový nástavec. Ten umožní napařovači ještě intenzivnější působení na tkaniny, aniž by došlo k jejich poškození horkým vzduchem. Použití je velmi jednoduché a rychlé. Stačí jej zapnout do elektřiny, nalít nádobky vodu a za minutu je již zařízení zahřáté a připravené k práci, o čemž vás bude informovat světelný indikátor. Abyste se horkou párou neopařili, najdete v balení také ochrannou rukavici.

Související články