Uprava vousů: Jak mít doma upraveného fešáka za pár minut?

Braun BT5050
Nemůžete dostat svého muže do barber shopu? Dokonalé vousy může mít i tak.

Nezbývá vašemu partnerovi čas na barber shopy nebo prostě není ten typ, který by o sebe nechal někoho pečovat? I v tomto případě můžete mít doma upraveného fešáka, stačí znát pár pravidel!

Holení patří základní a naprosto běžné úpravě každého muže. Je tedy potřeba znát pár základních pravidel, aby se z holení stal i styling. Nejprve je důžežité rozhodnout se, zda chce mít muž dokonale hladké oholení, vyholené linie nebo si zakládá na plnovousu. Každý z těchto stylingů má samozřejmě jiná pravidla, ovšem základ je stejný.

Bez kvalitního strojku to doma nepůjde…

Pakliže se váš partner rozhodl, že se o svůj vzhled bude starat sám, měl by k tomu mít dostačující pomůcky. Základem je tedy kvalitní kosmetika vhodná k holení a péči po holení a logicky samotný holicí strojek, který bude mít dostatek příslušenství. Pokud něco z toho vašemu milému schází, máte hned tip třeba na narozeniny nebo vánoční dárek.

Chcete tvarovat vousy podle svého gusta? Pak je zastřihovač BT5050 sázkou na jistotu.

Naše redakce se shodla na tom, že naprostou špičkou v holicích strojcíh je Braun BT5050. Jde o zastřihovač vousů díky kterému styling dostane naprosto nový rozměr a možnosti. Díky bohatému příslušenství tak nebude problém vyhovět i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi. Ostré nože, výkonný systém DualBattery, snadná a plná omyvatelnost jsou jen zlomkem výhod tohoto domácího pomocníka.

Nepříjemnému tahání je konec. Ultra ostré nerezové ocelové střihací prvky se o to postarají. Navíc zastřihovat hravě zvládně i úravu dlouhých vousů.

3 pomůcky díky kterým se oholení stane špičkové…

Oholení bude vypadat perfektně, když muž zvolí ke svému typu obličeje i své povaze správný styl. Navíc by nikdy neměl zapomenout na rovnoměrnou délku, správnou linii voudů na krků, tvářích a kolem rtů. 3 důležitáý pravidlu!

  1. Vousy před úpravou musí být umyté a vysušené.
  2. Vousy se upravují proti směru růstu a nezapomíná se na odstranění přebytečného objemu.
  3. Nezapomenout, že čím je linie na tvářích níže, tím více se tvář celkově prodlouží.
Braun BT5050
Strojek stačí pouze opláchnout a je připravený na příští úpravu.