FACESTARKulturaUNIKÁTNÍ AUKCE DRESŮ A HOKEJOVÝCH ARTEFAKTŮ: PŘIDEJTE SE A PODPOŘTE DOBROU VĚC!

UNIKÁTNÍ AUKCE DRESŮ A HOKEJOVÝCH ARTEFAKTŮ: PŘIDEJTE SE A PODPOŘTE DOBROU VĚC!

 

 

Unikátní aukce podepsaných dresů mužstev Kanady, Slovenska a dalších týmů právě začíná na internetovém aukčním portálu Aukro a poběží až do konce šampionátu.

Hokejové artefakty obdržel oficiální incomingový partner Mistrovství světa v IIHF v ledním hokeji 2015, společnost Viliam Sivek – Sivek hotels. Sadu artefaktů pak nabízí v online benefiční aukci,  jejíž výtěžek půjde na podporu provozu terapeutického centra Modré dveře.

and

Hokej a sport obecně je nejen záležitostí fyzických výkonů, ale také kolektivního ducha a především fair play. Tyto dvě veličiny naši klienti často v životě poznamenaném psychickým onemocněním postrádají„, říká ředitelka Terapeutického centra Modré dveře PhDr. Kateřina Siveková Křižáková. „Jsme vděční za každou pomoc a věříme, že tato benefiční aukce pomůže dát potřebným šanci na férový přístup a kvalitnější život„.

Chcte-li také získat dres od svého idola, můžete přihazovat na tomto odkazu, kde se také dozvíte podrobnosti o podmínkách a průběhu jednotlivých aukcí. Hodně štěstí!

_________________________________________________________________________________ 

Sport žije heslem fair play. Tvrdá práce bývá korunována úspěchem, kdo nehraje fér, je brzy vypískán. Hrát fair play je ovšem možné jen v případě, kdy jsou věci kolem Vás v pořádku. Ne vždy to ale takto funguje. Na světě existují i lidé, kteří do světa fair play přizváni nebyli. Není to proto, že by se nesnažili. Jen jim do klína spadla diagnóza duševního onemocnění. To se může stát každému z nás.

Terapeutické centrum Modré dveře sídlí v Kostelci nad Černými lesy a ročně pomáhá stovkám osob s duševním onemocněním, lidem v aktuální krizi s psychickými obtížemi nebo mentálně postiženým. Je jedním z průkopníků moderní komplexní psychiatrické péče. Pomoc terapeutického centra může vyhledat kdokoli, kdo potřebuje službu klinického psychologa nebo psychoterapii. Centrum pomáhá lidem, k nimž se společnost otočila zády, protože duševní onemocnění sebou často nese společenské stigma.

Modré dveře spolupracují s mnoha renomovanými odborníky a jsou nositelem několika ocenění. Těmi nejvýznamnějšími jsou Národní cena za kvalitu služeb, Společnost přátelská k rodině, ocenění nadace Floccus, nominace na společensky prospěšného manažera roku 2013 a 2014 či přední umístění mezi manažerskými elitami renomovaných hospodářských kolosů v rámci ankety Manažer roku 2014.

Kromě benefiční aukce, která proběhne na portálu Aukro.cz můžete projekt Modré dveře podpořit také zasláním dárcovské SMS ve tvaru DMS MODREDVERE na číslo 87777. Cena jedné DMS je 30 Kč. Na konto Modrých dveří putuje 28,50 Kč. Více informací na www.darcovskasms.cz nebo na www.darujspravne.cz/modredvere 

 

 

Související články