Ukončeno: Vyhrajte dárkové balení čajů Teekanne! Sychravá zima je tady

archiv Storyblocks

Sychravé počasí může negativně působit na naši psychiku i fyzické zdraví. Čaj je pro toto období skvělým pomocníkem. Když si vyberete ten správný, zapůsobí blahodárně na smysly a ještě vašemu tělu dodá látky, které dokážou pomoci v boji s přicházející chřipkou.

Čaj Desire vás pohltí svou kombinací ovoce a čokolády! Teekanne

Pro chvíle plné pohody

Pohodlně se usaďte do křesla, přikryjte se dekou a k ruce si dejte šálek lahodného čaje Teekanne Desire, ve kterém se snoubí třešeň a čokoláda. Ať už si ho vychutnáte v přítomnosti partnera, knihy, dobrého filmu, nebo přátel, vždy vás potěší vůní i okouzlující chutí.

Vyzkoušet můžete také Teekanne Love, který propojuje granátové jablko a broskev.

 

Rooibos voní dálkami! Teekanne

Malý výlet do Afriky

Cítíte se ve stresu? Po několika doušcích karamelového Rooibosu od Teekanne na všechny starosti zapomenete. Má neodolatelně lahodnou chuť karamelu s příměsí zjemňující smetany.

V samotné Africe se rooibos pije s cukrem a mlékem, tak se nebojte experimentovat a stejný nápoj si zkuste připravit i doma. V Čechách jde o značně nezvyklé pití, ale chutná výborně!

Proti neduhům

V zimě je potřeba posilovat imunitu, aby nám nehrozily žádné nepříjemnosti v podobě nachladnutí, chřipky nebo angíny. Uvařte si proto zelený čaj Teekanne Green Tea, který dodává potřebné antioxidanty.

Vsaďte na účinky bylinek! Teekanne

Náš imunitní systém bude dokonale vyzbrojený proti bacilům. A pokud už přece jenom nějaké neduhy nastaly, zabojujte s nimi s Teekanne Green Tea Lemon, do něhož nakrájejte zázvor. Uvidíte, že budete brzy úplně fit!

Že se vás netýká ani tak rýma a kašel jako špatné zažívání? Naší radou jsou bylinky! Teekanne Mountain Herbs vás díky mátě těchto potíží zbaví, kopřivou pročistí organismus a s pomocí heřmánku zklidní vaši mysl i zlepší spánek.

Vyhrajte dárkové balení čajů Teekanne!

Zpříjemněte sobě nebo někomu blízkému zimu! Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku a pak svému e-mailu držet palce, aby dorazil jako 300. v pořadí.

Vyhrajte jednu ze tří těchto krásných sad! Teekanne

Soutěžní otázka: Jaké příchutě mají čaje limitované edice Teekanne Love, Passion a Desire?

a) Granátové jablko, maracuja, čokoláda a višeň

b) Granátové jablko, broskev, čokoláda a višeň

c) Mandarinka, maracuja, čokoláda a višeň

Soutěž běží od 1​.12. do 13.12​. 2017. Vyhrává každý 300. e-mail v pořadí a soutěží se o 3 dárková balení. 

Správné odpovědi zasílejte na e-mailovou adresu soutez@facestar.cz, do pole předmět napište „Teekanne“, dále nezapomeňte uvést své jméno příjmení, kontaktní adresu a telefonní spojení.