(Ukončeno) Vánoční soutěž: Vyhrajte limitovanou edici Yves Rocher za 6000 Kč!

Yves Rocher

Vánoce jsou za dveřmi, což si uvědomují i v Yves Rocher. Proto pro své zákazníky připravili speciální limitovanou vánoční edici produktů, které kouzelně voní po lesních plodech a bílé vanilce.

Co lze vybrat?

V obou sadách Yves Rocher tvoří základ balzám na rty, tekuté mýdlo na ruce, sprchový gel, krém na ruce, tělové mléko a toaletní voda. Nabídka je tedy široká, takže si můžete udělat radost anebo někomu připravit voňavý vánoční dárek.

V internetovém obchodě a kamenných prodejnách lze zakoupit různé kombinace produktů anebo vybrat jednotlivě ty, které potřebujete.

Zahalte se do lesních plodů

Pokud hledáte přírodní kosmetiku s příjemnou ovocnou vůní, pak jste ji právě našli!  Červená řada má totiž osvěžující vůni lesních plodů.

Peeling pro dokonalou pokožku! Yves Rocher

 

Kromě již jmenovaných produktů obsahuje tato řada navíc ještě tělový peeling. Používá se 2x až 3x týdně během koupele nebo sprchování, odstraňuje odumřelé buňky a zanechává pokožku příjemně jemnou.

 

Protože i na obalu záleží, mají produkty Yves Rocher vždy poutavé balení. Výjimkou není ani sada s vůní lesních plodů. Yves Rocher

Sladká bílá vanilka

Sladký voňavý zážitek si můžete dopřát se sadou, která voní po bílé vanilce. S lesními plody se skvěle doplňuje a nemusíte se bát produkty z obou řad kombinovat. Jen tak totiž docílíte toho, že se propojí jiskrná svěžest ovoce se sváteční atmosférou, kterou vyvolává vůně vanilkového cukroví.

Dopřejte si jemnou péči, která potěší mysl i pokožku. Yves Rocher

I vanilková řada má kromě základních produktů něco navíc. Tím je tělový balzám, který vás jemně zahalí do své vanilkové vůně, nastolí atmosféru klidu a pohody a blahodárné účinky rostlinných složek pak rozmazlí vaši pokožku a dopřejí jí dokonalou péči.

 

 

Stejně jako ovocná sada i vanilková má originální a velice stylové balení, jaké nelze přehlédnout. Díky tomu se tyto produkty báječně hodí do kosmetických balíčků v průhledné krabičce nebo celofánu.

Z řady, která voní po bílé vanilce, čiší jemnost. Yves Rocher

Voňavá vánoční soutěž: Vyhrajte jeden z pěti dárkových balíčků ještě dnes!

Voňavá vánoční soutěž Yves Rocher

Soutěžní otázka: Kolik produktů z limitované vánoční edice sada obsahuje?


678

[cf7sr-simple-recaptcha]

Soutěží se o 5 vánočních balíčků v celkové hodnotě 6000 Kč. Vyhrává každý 220 email v pořadí se správnou odpovědí.

Soutěž trvá od 5.12. – 19.12.2017.