Ukončeno! Spolu jsme silnější: Soutěžte s námi o luxusní vůně Armani pro něj i pro ní

Reprofoto Emporio Armani

Ať si říká kdo chce, co chce, láska stále kvete a romantika není mrtvá. Dobře to ví i výrobce luxusních parfémů Armani, který v sérii videí Together Strong představuje příběh zamilovaného páru 21. století.

Pár pro 21. století

On je architekt, ona píše. Ona je silná a nezávislá, on je romantik, který nikam nespěchá. Oba žijí v New Yorku a spolu jsou už čtyři roky. Z jejich vztahu vášeň rozhodně nevyprchala, oba se milují každičkou částí svého těla. Jejich příběh můžeme sledovat v sérii videí Together Strong od Armani.

Nečekejte kýčovitou harlekýnku. Zamilovaný pár prochází i různými strastmi, neshodami i nebezpečnými situacemi. Když se ale sejdou dvě silné, schopné a kreativní osobnosti, společně zvládnou cokoliv.

Láska by měla být silná a sebevědomá jako orel, kterého má Armani ve znaku. Šťastný pár je takový, který se vzájemně doplňuje a který se nebojí výzev. Přesně tak jako Armani, když stvořil novou řadu parfémů pro ní a pro něj.

Koktejl vůní přináší smyslnosti i eleganci

and

Dámský parfém se jmenuje Because It’s You. Už samotná lahvička s ženskými tvary je uměleckým dílem. Stejně jako v ženě se ale to nejlepší skrývá uvnitř. Vanilka se snoubí s pižmem, neroli a zralou malinou. Vůně zdůrazní vášeň a smyslnost silné ženy, která ví co chce a nebo jí se jít za svým snem.

and

„S tebou jsem silnější,“ říká parfém pro něj s názvem „Stronger With You“. Tahle vůně muži propůjčí sebevědomou eleganci a šarmantní nenucenost mládí. V srdci parfému se skrývá šalvěj, která je v dokonalém souladu s kouřovou esencí Vanilla Essence Jungle a kaštanovými akordy. Vyladěný koktejl vůní doplňují kardamom, růžový pepř a fialkové listy.

Harmonie pro ni a pro něj

Vůně Because It’s You a Stronger With You byly stvořeny tak, aby se ideálně doplňovaly, stejně jako se doplňuje správný moderní pár. Dvě silné osobnosti ve vzájemném harmonickém vztahu. Tak podle Armani vypadá ideální pár pro 21. století.

Soutěž (ukončeno)

Máme pro Vás soutěž o dárkový set parfémů Armani Because It’s You a Stronger with You. Co pro výhru udělat? 1). Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku. 2). Na facebookovém profilu facestar označte do komentáře toho, kdo by si podle vás výhru zasloužil a rádi byste mu udělali radost a proč. 

Výherci

  1. Jitka Slámová
  2. Kristýna Hrabačková
  3. Věra Hauserová
  4. Markéta Javorová
  5. Zdeněk Kaněra

Výhercům gratulujeme! Spojíme se s vámi a odešleme výhry do konce března odešleme.