Ukončeno! Mějte vlasy jako Česká Miss Supranational. Poradí vám, jak na ně!

O vlasech se říká, že jsou koruna krásy. V případě třetí nejkrásnější dívky Terezy Vlčkové s titulem Česká Miss Supranational to platí dvojnásobně. Za vším stojí speciální vlasový přípravek, který můžete vyzkoušet i vy!

Uspět v soutěži krásy je nejen o odvaze, o štěstí, dřině, ale také perfektním vzhledu. Není proto divu, že si každá Miss recept na úspěch střeží jako oko v hlavě. Ale Tereza je výjimkou. A proto se také brunetka stala tváří vlasové kosmetiky Revitalon. Pravidelně totiž používá vlasový stimulátor této značky. Ten pečuje o zdraví vlasů od kořínků, posiluje vlasovou strukturu a zvyšuje pevnost vlasu. Navíc snižuje tvorbu toxinů ve vlasových folikulech a tím omezuje  vypadávání. 

and

Zatímco obsažený kofein a přírodní extrakty z obilných klíčků stimulují růst nových vlasů, obsažené vitamíny, kyselina hyaluronová a panthenol vyživují  a regenerují vlasy i  pokožku hlavy. Proto stimulátor s unikátní  kombinací účinných látek efektivně snižuje viditelně zlepšuje kvalitu vlasů. Aplikuje se  do mokrých nebo suchých vlasů jemnou masáží a pro viditelný výsledek postačí už 3 měsíční kúra.

Bohyně krásných vlasů

A protože soutěž krásy je každý rok, s novými krásnými vlasy, můžete zkusit štěstí možná andprávě i vy. Tereza totiž prozradila i to, co to obnáší. “Bylo to hodně náročné psychicky. Ne všichni lidi vám přejí, ne každému se člověk líbí, lidé mají různý vkus. Náročné to ale bylo i fyzicky, měly jsme hodně nabitý program, málo jsme spaly, byly jsme nemocné. Byl to velký zápřah,” zavzpomínala brunetka s vlasy jako bohyně, které můžete mít i vy. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku.

Soutěž 

Připravili jsme pro vás exkluzivní soutěž, ve které můžete vyhrát originální dárkové balení Revitalon Vlasový stimulátor. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku. Ve hře jsou celkem 4 ceny pro  4 výherce. 

Soutěž probíhá od 4.2. – 16.2.2018. 

and

Gratulujeme a výhry zasíláme: Eva S., Vlasta M., Kateřina K., Veronika H.,