Ukončeno! Do města, na nákupy, nebo formovat postavu? Koloběžka Yedoo Mezeq New zvládne všechno! Vyhrajte ji

Koloběžka Yedoo Mezeq New je vlajkovou lodí flotily koloběžek Yedoo New. Od svojí předchůdkyně se hodně liší, protože tenhle nový model prošel při svém konstruování velkou proměnou. Inovace se týkaly 85 % dílů a komponentů!

Yedoo Mezeq New

Koloběžka Yedoo Mezeq New je vlajkovou lodí flotily koloběžek Yedoo New. Od svojí předchůdkyně se hodně liší, protože tenhle nový model prošel při svém konstruování velkou proměnou. Inovace se týkaly 85 % dílů a komponentů!

Řada technických novinek

Nový Mezeq má novou konstrukci rámu z Hi-ten oceli, volitelnou výšku stupátka nad terénem (zadní kolo má dvě výškové polohy), hliníková řidítka s větším rozsahem nastavení a mnoho dalších skvělých novinek.

Konstruktéři těchto koloběžek jsou opravdovými odborníky, kteří znají jízdu nejen teoreticky. Díky tomu dobře vědí, že se podvozkem občas někde škobrtne. Aby nedocházelo k přílišnému opotřebení, přidali v kritických místech 3 milimetry materiálu, u kterého s obroušením počítají. Přidaný materiál navíc minimalizuje styčné plochy s povrchem, díky čemuž se koloběžka prudce nezabrzdí. Její majitel si s obroušením dělat hlavu nemusí, 0,5 mm materiálu vystačí zhruba na 8 000 ujetých kilometrů.

Do města i mimo něj

Abyste na koloběžce Yedoo Mezeq New mohli jezdit, musíte mít alespoň 150 cm, takže její využití je možné v mnoha věkových kategoriích. Hodí se do města i mimo něj. Není třeba se obávat ani parkování, protože má zabudovaný praktický stojánek.

Na koloběžce Yedoo můžete kamkoliv!

Něco navíc

Verze DISC zvládne díky spolehlivým a účinným kotoučovým brzdám i obtížnější terén. Bezpečně zabrzdí i v mokru a blátě.

Více o dalších modelech koloběžek z řady Yedoo naleznete na stránkách yedoo.eu.

Soutěž

Zapojte se s námi do velké letní soutěže a luxusní koloběžka Yedoo Mezeq New může být vaše. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí!

Soutěžní otázka: Jaká je nosnost koloběžky Yedoo Mezeq New?

  1.  100 kg
  2.  150 kg
  3.  390 kg

Správnou odpověď a více informací o produktu na yedoo.eu

Správné odpovědi zasílejte na e-mailovou adresu soutez@facestar.cz, do pole předmět napište „Yedoo“, dále nezapomeňte uvést své jméno  příjmení, kontaktní adresu a telefonní spojení. Vyhrává první 500 email v pořadí.

Soutěž probíhá od 9.8. do 29.8. 2017.

Gratulujeme a výhru posíláme: Alena Rosická, Třebíč.