Účes jako od kadeřníka? Bez těchto pomocníků to nepůjde

Zkrotit dlouhé vlasy, dodat na objemu nebo jen zkrátka upravit je snem snad každé z nás, ale ne vždy to jde tak hladce. Našli jsme přístroje, které budou pro vás tím opravdovým pomocníkem i pro ty slavnostější chvilky.

Dlouhé vlasy

Zejména dámy, které mají dlouhé vlasy, by měly mít v tuto chvíli na pozoru. Tepelná úprava delších vlasů trvá vždy nejdéle a může je také nejvíc zničit. Co tedy mít vždy po ruce?

Fén jedině keramický

Moderní vysoušeče vlasů jsou vybaveny keramickou technologií, která vytváří dobré teplo, jenž respektuje, chrání a hydratuje vlasy během sušení. Keramika díky svým vlastnostem při zahřívání vyzařuje infračervené teplo, které v kombinaci s účinkem ionizátoru působí proti krepatění a vysoušení pro krásnější vlasy na každý den.

Profesionální střídavý motor s dlouhou životností v kombinaci s výkonem 2300W zajišťuje opravdu rychlé schnutí a efektivní styling, zatímco ionizátor pomáhá uchovávat přirozenou hydrataci vlasů.

Vhodný pro všechny typy vlasů. Ideální pro krepatějící se, suché a křehké vlasy.

Efektivní, bezpečný a snadno použitelný vysoušeč vlasů My Pro Ceramic zaručuje profesionální výsledky u vás doma. Je vybaven profesionální úzkou keramickou hubicí  pro styling, keramickým difuzérem pro poskytnutí pružnosti kudrnatým vlasům a usměrňovačem pro vysoušení. Nezapomeňte ani na to, že fén vám musí padnout do ruky a nesmí být těžký. Součástí fénu jsou také nádstávce, difuzéry, jenž dodají účesu potřebný objem.

Jedna kulma nestačí

Nezbytnou součástí dlouhovlásek musí být kulma i trojkulma. Ta by měla být profesionální a oboustranná. Vybírejte tu, která se rychle zahřeje a má přehlednou regulaci teploty. Jednoduchým otočením dvojího profilu docílíte romantickému vzhledu nebo vytvoříte beach waves vlny..

Manipulace s trojkulmou je snadná. Vlasy rozdělte na širší prameny a na kulmu je natáčejte jen v jejich středu, každý jiným směrem (od hlavy, nebo k hlavě). Prameny kolem obličeje natáčejte směrem od něj. Účes můžete ještě přestříkat slaným sprejem, což výsledek skvěle podtrhne.

2v1 Žehlička na vlasy Beach Waves: První jediný stylingový nástroj pro snadnou realizaci 2 různých typů přírodních vln: drobné nebo měkké.

Dokonalé vlny vám pomůže snadno vytvořit nová trojkulma 11619 MY PRO Beach Waves GT 20 100 od značky Bellissima. Sama si zvolíte nadýchané lokny nebo menší kudrny podle toho, na jaké máte zrovna náladu. Trojkulma nabízí snadnou manipulaci, možnost ve třech krocích volit teplotu mezi 160°C – 200°C a otočným kabelem, který se vám nebude během práce plést pod ruce.

Žehlička na vlasy

A nezapomínejte také na žehličku na vlasy. Toužíte-li dosáhnout jedinečného efektu na vašich vlasech použijte parní žehličku na vlasy Bellissima 11632 MyPro Steam B28 100.

Pro všechny typy vlasů. Ideální pro kudrnaté, krepatějící se nebo suché vlasy.

Ta totiž při špatném počasí zachovává optimální rovnováhu vlasu, jelikož vlasy nejsou schopny absorbovat vlhkost. Díky parní technologie nedochází k nafouknutí vlasu a zabrání se zacuchání a krepatění. Působením páry docílíme dlouhotrvajícího efektu a vlasy jsou krásně hebké. Účinek páry, kterou vypouští otvory desky usnadňuje roztažení vlasových vláken a zároveň chrání vlasy před tepelným šokem. Parní žehličku Bellissima My Pro Steam B28 100 můžete prakticky použít ihned, je totiž schopna se během okamžiku nahřát na teplotu od 170 °C až do 230 °C.

Pro majítelky krátký vlasů

Většina krátkých vlasů nepotřebuje nic jiného, než kvalitní fén a vyzkoušené stylingové produkty, díky kterým můžete účesy měnit i podle situace. Kdybyste se chtěly pustit do jejich další tepelné úpravy máte možnost.

Nezáleží jen na tom, jak dobré máte přístroje na úpravu vlasů, důležité také je, jak s nimi pracujete.