FACESTARReceptyTOP 3 DRINKY IDEÁLNÍ PRO PŘEDVÁNOČNÍ ČAS, KTERÉ VÁM NEZNIČÍ ŠTÍHLOU LINII....

TOP 3 DRINKY IDEÁLNÍ PRO PŘEDVÁNOČNÍ ČAS, KTERÉ VÁM NEZNIČÍ ŠTÍHLOU LINII. JAK NA NĚ?

Recept na následující koktejl, který stojí a padá na kvalitním ginu, pochází od Nicka Van Tiela, amerického ambasadora značek Plymouth a Beefeater.

1. Gin Twist cocktail podle Nicka Van Tiela (86 kalorií)

Recept na následující koktejl, který stojí a padá na kvalitním ginu, pochází od Nicka Van Tiela, amerického ambasadora značek Plymouth a Beefeater.

Ingredience

2 dcl Plymouth ginu, 1 dcl citronové šťávy, špetka třtinového cukru, čerstvý vaječný bílek

Příprava

V shakeru smíchejte gin s čerstvou citronovou šťávou a špetkou cukru, nezapomeňte přidat čerstvý vaječný bílek, který nápoji dodá originální strukturu.

and

 

2. Nevinné vinné překvapení (98 kalorií)

Pokud chystáte předvánoční party, určitě oceníte osvěžující koktejl, který potěší především milovníky ovocných chutí a pestrých kombinací.

Ingredience

1 lahev červeného vína, příp. Sangrie, ½ hrnku jader z granátového jablka, 1 oloupaný pomeranč připravený na dílky, 1 jablko zbavené jádřince nakrájené na tenké plátky, 1 ½ polévkové lžíce javorového sirupu, 3 sklenice chlazené minerálky, 1 sklenice chlazeného zázvorového piva, led

Příprava

Ve džbánku smíchejte víno/Sangriu s veškerým ovocem a javorovým sirupem a nechte chladit minimálně hodinu, v ideálním případě přes noc. Nakonec vmíchejte minerálku a zázvorové pivo, servírujte s ledem ozdobené čerstvým ovocem.

and

 

3. Jahodové Daiquiri (65 kalorií)

I v zimě se hodí dotek léta, přípravu jahodového Daiquiri navíc zvládne skutečně každý.

Ingredience

50 ml rumu, 25 ml citronové šťávy, hrst mražených jahod nebo nízkokalorický jahodový sirup a kostky ledu

Příprava

Všechny surovniny vložte do mixéru a mixujte na nejvyšší rychlost asi minutu. Servírujte ve sklenicích na Martini ozdobené jahodou nebo snítkou máty.

and

Související články