FACESTARŽivotní stylTohle musíte vidět! Iluzionisté a kouzelníci ze zahraníčí opět v Praze!

Tohle musíte vidět! Iluzionisté a kouzelníci ze zahraníčí opět v Praze!

.<strong>V loňském roce lámali rekordy v každé zemi, do které zavítali. Vyprodali šest největších hal na světě. Teď The Illusionists – Live From Broadway vyráží na evropské turné, v rámci kterého se v lednu příštího roku vrátí do Prahy!</strong><!–more–>

Sedm nejlepších kouzelníků na světě návštěvníkům opět předvede dechberoucí show plnou dokonalých a často i smrtelně nebezpečných triků a iluzí popírajících fyzikální zákony. Nejslavnější eskapologista Andrew Basso, který je označován za nástupce Harry Houdiniho, kouzelník desetiletí Luis De Matos, Josephine Lee, Leonardo Bruno ze slavné kouzelnické rodiny, manipulátor Yu Ho-Jin, James More z Britain's Got Talent, který sám vyprodává haly v Británii a Enzo – L'insaisissable, který učaroval publiku i porotě ve fracouzské obdobě této talentové show, jsou každý mistrem svého oboru a nabídnou divákům širokou paletu kouzel – od pódiových iluzí, přes čtení myšlenek až po eskamotérské úniky z pout či vodních pastí.

Představení The Illusionists – Live From Broadway sahá daleko za hranice lidské představivosti a vítá návštěvníky ve světě, kde nerozeznají realitu od iluze.

“Sedminásobný Houdini” zhodnotil show newyorský The Wrap a britský Nottingham Post v superlativech nezůstává pozadu "Buďte svědky nemožného”. “<em>Už jen prvních pět minut stojí za cenu vstupenky. Celá naše rodina sledovala show v němém úžasu, nad jejich triky vám zůstává rozum stát. Tohle musíte vidět</em>." netají se nadšením z představení návštěvníci.

Celosvětově renomovaní The Illusionists navazují na legendární mistry kouzel, jakým byl třeba zvýše zmíněný Harry Houdini. Využití nejnovějších technologií, světelné efekty působivá scéna i kostýmy v této show ale posouvají kouzelnickou tradici o notný kus dál.
<h2><strong>Vyprodaná čísla</strong></h2>
The Illusionists vystupovali ve více než 200 městech ve 25 zemích, kde je viděly desítky miliónů lidí. Jsou nejúspěšnější kouzelnickou show v historii Broadwaye a držitelem prodejního rekordu v Sydney, Londýně, Mexico City nebo Melbourne. Jejich show byla nafilmována v Londýně pro ITV special a v Los Angeles pro NBC Special, Dvakrát byl speciálním hostem v populární americké soutěži Americas Got Talent.

https://www.youtube.com/watch?v=fxvopse_jcs
<h2><strong>Návrat do Prahy</strong></h2>
<strong>Představení The Illusionists – Live From Broadway bude v Praze k vidění od 11. do 14. ledna v Kongresovém centru Praha. Celé představení je moderováno a tlumočeno do češtiny.</strong>

and<img class="alignleft size-full wp-image-21266" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2018/01/TI_POSTER_WEB.jpg" alt="" width="1000" height="1414">

Vstupenky, které můžete věnovat jako originální dárek pod vánoční stromeček na toto jedinečné představení jsou v prodeji v síti <a href="https://www.ticketportal.cz/Event/THE_ILLUSIONISTS">Ticketportal.cz</a>.

Související články