FACESTARKulturaTĚŠTE SE! BRZY NA VODĚ S LANGMAJEREM, VLASÁKOVOU, KLUSEM A KUBAŘOVOU.

TĚŠTE SE! BRZY NA VODĚ S LANGMAJEREM, VLASÁKOVOU, KLUSEM A KUBAŘOVOU.

 

 

V hlavních rolích komediálního seriálu, který pro následující sezónu natáčí pro televizi Nova známý producent a režisér Milan Cieslar, se můžete těšit na Lukáše Langmajera, Tomáše Kluse, Veroniku Kubařovou, Lenku Vlasákovou a spoustu dalších vynikajících herců.

and

Já už na začátku cítím velkou tíhu na ramenou, ta role je přece jenom hlavní. Pokud bude špatná kritika, tak nevím, jestli ji unesu, protože už teď mě ramena bolí,“ říká s úsměvem Lukáš Langmajer. Také Veronika Kubařová si natáčení užívá a nemůže si vynachválit své kolegy: „Já jsem z obsazení rolí v seriálu úplně nadšená. Těším se na to, až se postupně se všemi potkám.

and

Hlavním hrdinou seriálu Na vodě je úspěšný pětatřicátník Hugo (Lukáš Langmajer), kterému se v jediné vteřině změní celý život. Opustí ho žena (Ester Geislerová), přijde o práci i o střechu nad hlavou. Nezbývá nic jiného než se znovu odrazit ode dna a nadechnout se nad hladinou. Hugo se vynoří u lodi svého přítele z mládí Honzy (Tomáš Klus) v hausbótové zátoce na Vltavě uprostřed Prahy. Tady poznává nový životní styl i nové přátele.

and

Obyvatelé zátoky mají své sny, touhy i barevný život, který žijí po svém. Zvykli si na houpavý pocit na vodě i v životě, a pro komediální seriál tak vytvořili jedinečnou galerii věkově i charakterově rozmanitých postav s pestrými příběhy.

 

Tip redakce na program VOYO:

14.8. 2015

•         Andělé všedního dne

•         Příběh mého syna

•         Let´s Dance: all in

Český snímek Alice Nellis Andělé všedního dne vypráví příběh jediného dne. Hlavními postavy příběhu jsou mladá vdova, učitel autoškoly, sebevrah a čtyři andělé, z nichž tři zkušení zaučují mladou posilu s tváří Elišky Křenkové. V rolích smrtelníků se představí Boleslav Polívka, Zuzana Bydžovská nebo Zuzana Kronerová.

Dramatický film Příběh mého syna v hlavní roli s Penelope Cruz vypráví příběh svobodné matky Gemmy, která přijíždí se svým dospívajícím synem Pietrem do Sarajeva, aby poznal zemi, ve které se narodil a roztančený film Let´s Dance: All in, který představí cestu Seana, který se vydá z ulic rodného Miami do Hollywoodo, kam ho táhne vidina slávy a bohatství a s tvrdohlavou Andie si založí novou taneční skupinu, která to přes všechny překážky dotáhne až do finále televizní talentové soutěže. 

21.8.2015

–          Dřív než půjdu spát

–          Loď lásky

–          Colette

Nicole Kidman v roli Christine, která při nehodě před několika lety utrpěla poškození mozku. Během noci se jí pokaždé vymaže paměť a snaží se najít svojí skutečnou minulost. O tom vypráví mysteriózní snímek Dřív než půjdu spát.

Projížďka po Středozemním moři vždy nemusí být právě procházka růžovým sadem. Velkolepá plavba na Lodi lásky vás určitě pobaví. Pro fanoušky milostných příběhu si VOYO připravilo koprodukční snímek Colette. Milostný příběh zajatců Viliho v podání Jiřího Mádla a krásné belgické židovky Colette vypráví o osudu tajné lásky v prostředí hrůzy a smrti.

28.8.2015

•         10 pravidel jak sbalit holku

•         Divoká krása

•         Mike & Molly IV.

V české komedii 10 pravidel jak sbalit holku se hlavní hrdina Marek zamiluje tak beznadějně, že ve škole není schopen ani udělat zkoušky. Že bohatství nutně neznamená štěstí, se přesvědčí Julianne Moore v hlavní roli snímku o patologických vztazích uvnitř milionářské rodiny. Dramatický film Divoká krása byl natočen dle skutečných událostí. Pro fanoušky komediálního seriálu Mike a Molly přináší VOYO již IV sérii.

Související články